Wyszukiwałeś:

hyundai

. Znaleziono 2487 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hyundai

Spróbuj też wyszukać: hyundai i30 hyundai tucson Hyundai ix35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2487 wszystkich):

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

Hyundai Fleet Lease

Od listopada w sieci sprzedaży marki Hyundai i w punktach obsługi Masterleasedostępna będzie nowa oferta pełnego finansowania samochodów markiHyundai, wraz z szerokim pakietem usług dodatkowych.

 

Hyundai i40 CW: Czy samo wrażenie wystarczy?

Mało jest osób, poza właścicielami i może kilkoma innymizapaleńcami, które pamiętają pierwsze Hyundaie, jakie pojawiły sięna europejskim rynku. Auta były, delikatnie mówiąc, nijakie. Zupełnieinaczej jak w przypadku obecnych Hyundaiów, na czele z najnowszym rywalemdla Passata, Mondeo czy Avensisa, czyli modelem i40. Potrafi zrobić wrażenie.

 

Hyundai i40: Dowód ostateczny

Jeśli jeszcze są tacy, którzy uparcie twierdzą, że koreańskie autanie dorównują produkcjom europejskim bądź japońskim, to tym modelemHyundai powinien zamknąć usta ostatnim niedowiarkom. Przedstawiciel segmentuD, model i40, nie powinien mieć bowiem żadnych kompleksów, gdy zostaniepostawiony obok dotychczasowych liderów segmentu.

 

Hyundai i30 Wagon: Wady są mu obce

Debiutujący na europejskim rynku w 2007 roku Hyundai i30 pukał wówczasjeszcze nieśmiało do segmentu kompaktów. Wielu z drwiącym uśmieszkiemna twarzy podchodziło do niego, by zmienić swoje zdanie po krótszymnawet kontakcie z tym autem. Dzisiaj Hyundai i30 już nie tylko nie powinienbyć lekceważony, ale może myśleć o ataku na pozycje Golfa czy Focusa, oczym mieliśmy okazję się przekonać podczas niedawnego testu kompaktowegoHyundaia.

 

Hyundai Santa Fe: Równanie do najlepszych

O tym, że koreańska motoryzacja dorównała już do producentów ztzw. segmentu popularnych aut, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać.Hyundai ma jednak zdecydowanie większe aspiracje. Za cel postawił sobie markiz segmentu premium, a bronią, która ma mu pozwolić zrealizować tenplan, jest nowa generacja Santa Fe. Czy ten moment, że Hyundaia powinnyzacząć się obawiać takie marki jak Audi, BMW czy Mercedes, już nadszedł?

 

Hyundai stawia na napęd wodorowy

Hyundai Motor Company, jako pierwszy producent na świecie, otwiera linięprodukcyjną samochodów o bezemisyjnym napędzie wodorowym – modelix35 Fuel Cell.

 

Hyundai Genesis: Czy to jeszcze Hyundai?

Widząc ten model, wielu moich znajomych mocno się dziwiło, usłyszawszy, żemają do czynienia z Hyundaiem. Koreańska marka nie kojarzy się bowiem,przynajmniej w Europie, z luksusowymi limuzynami. A do takiego miana aspirujeHyundai Genesis.

 

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Na targach we Frankfurcie Hyundai pokazuje światu swoją sportową markę N iwraz z jej premierą gracze konsolowej serii Gran Turismo dostają wirtualnymodel Hyundai N 2025 Vision GT Racing. Oto prototyp LeMans przyszłości.

 

Hyundai wyprodukował w Czechach 3 mln aut

Fabryka Hyundaia w czeskich Noszowicach świętuje wyprodukowanie trzymilionowego egzemplarza samochodu. Jest nim rasowy Hyundai i30 N.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021