Wyszukiwałeś:

i3

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i3

Spróbuj też wyszukać: i30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

BMW liczy na 30 tysięcy i3

BMW ma bardzo ambitne plany związane z nowa submarką. Model i3 będzieelektrycznym, miejskim samochodem. Do sprzedaży wejdzie w 2014 roku. Bawarskamarka liczy na sprzedaż na poziomie 30 tysięcy egzemplarzy rocznie.

 

BMW i3 Coupe Concept w "Mieście Aniołów"

Dziś rozpoczynają się targi motoryzacyjne w Los Angeles, a na nich BMW dumnie przedstawia swój pierwszy samochód elektryczny, model i3Concept Coupe. Wersja produkcyjna zapewne będzie nieznacznie różnićsię od koncepcyjnego auta.

 

Produkcyjna wersja BMW i3 pod koniec miesiąca

Bawarski koncern szykuje niespodziankę na koniec tego miesiąca. Niemieckiproducent pokaże produkcyjną wersję samochodu, który w 2014 pojawi się na rynku.

 

Zapowiedź elektrycznego BMW i3

 

BMW 29 lipca pokaże oficjalnie po raz pierwszy produkcyjną wersję w pełni elektrycznego modelu i3, który na rynek trafi w przyszłym roku. 

 

Rusza sprzedaż elektrycznego BMW i3

Na polskim rynku w końcu będzie można kupić pierwsze BMW z napędemelektrycznym. Według przedstawicieli niemieckiego producenta, Polacy zwracającoraz większą uwagę na ekologię, więc pojazdy na prąd będą zyskiwać napopularności.

 

Co ma wspólnego BMW i3 z Polską?

Mówią, że polski przemysł motoryzacyjny już dawno się skończył.Mówią, że nie mamy własnej marki motoryzacyjnej, a duch płaczą wmurach Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. To jak bardzo myląsię udowadnia firma Nexteer Automotive i BMW i3!

 

Samsung zrobi dla BMW ogniwa akumulatorowe

BMW i Samsung podpisały memorandum o porozumieniu na dostawę kolejnych ogniwakumulatorowych dla elektrycznych i hybrydowych modeli bawarskiego koncernu, wtym dla BMW i3 oraz i8.

 

Bawarski przebój z napędem wodorowym

BMW dzięki japońskiej technologii i umowie z Toyotą stworzy specjalnąwersję modelu i3. Auto będzie korzystało z ogniw paliwowych

 

Elektryczne BMW i3 wymaga poprawek

Niektórzy właściciele małego BMW i3 nie są zadowoleni z działaniajego elektryczno-spalinowego układu napędowego. Zgłaszane reklamacjezmusiły Bawarczyków do wprowadzenia usprawnień w tym aucie.

 

BMW i3 jako mobilny wpłatomat Idea Banku

Elektryczna "trójka" od BMW ma wiele zalet - nowoczesny napęd, futurystyczny design, funkcjonalne wnętrze z ekologicznych materiałów. Okazuje się, że jest także idealną bazą do stworzenia... mobilnego wpłatomatu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021