Wyszukiwałeś:

i8

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i8

Spróbuj też wyszukać: i3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

BMW i8 Concept Spyder: Idąc krok naprzód

BMW od dłuższego czasu pracuje nad ekologiczną linia pojazdów. Jednymz modeli jest sportowe auto oznaczone symbolem i8. Egzemplarze testowe jeżdżą zamaskowane po drogach europy, a BMW dokonuje ostatnich poprawek. Bawarczycy nie skupiają się tylko na tym modelu. Właśnie zaprezentowali i8Concept Spyder.

 

Tak wygląda nowe BMW i8

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia gotowego do produkcji BMW i8,którego oficjalna premiera nastąpi już za kilka dni podczastargów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

 

BMW i8 wyprzedane!

Pierwsza partia egzemplarzy i8 przygotowanych na przyszły rok została jużwyprzedana. To pokazuje jak wielki sukces odniosło BMW z tymniekonwencjonalnym modelem.

 

BMW i8 Spyder dostało zielone światło

BMW idzie za ciosem i nie zamierza czekać. Po tym jak wielki sukces zacząłodnosić sportowy model i8 Bawarski koncern dał zgodę na produkcję wersji i8Spyder.

 

Pierwsze egzemplarze BMW i8 już w czerwcu

Bawarski koncern poinformował w oficjalnym komunikacie, że pierwsi klienciotrzymają swoje egzemplarze sportowego i8 już za kilka tygodni, w czerwcu2014. Zanim to nastąpi BMW zorganizuje specjalne pokazy dla klientów na najważniejszych rynkach.

 

Czy Bawarczycy powiększą i8?

BMW i8 to najnowsze i wzbudzające największe emocje auto w gamie,które wkrótce zadebiutuje na rynku. To jednak nie ostatnie słowoBMW w kwestii samochodów z "i" w nazwie. Plotki mówią,o większym modelu bazującym na i8...

 

BMW ma problem z modelem i8

Bawarski producent może zwiększyć produkcję swojego topowego modelu i8.Okazuje się, że zainteresowanie tym autem jest tak duże, że czasoczekiwania na ten model obecnie wynosi prawie dwa lata.

 

Andy Murray dostał BMW i8

Kilka dni temu rozegrano finały tenisowego BMW Open. W finale Andy Murraypokonał Philippa Kohlschreibera i otrzymał nowiutkie BMW i8.

 

BMW i8 dla piłkarzy Leicester

Prezes Leicester City jest ostatnio w bardzo dobrym humorze. Po tym jak drużynazdobyła mistrzostwo postanowił sprezentować swoim zawodnikom po egzemplarzuBMW i8.

 

BMW i8 - następca z mocą 750 KM

Ciekawe wieści napływają do nas zza Odry. Okazuje się, że BMW może wzmocnić model i8 aż do 750 KM. Oczywiście stanie się tak, gdy na początkudrugiej dekady pojawi się nowa generacja tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021