Wyszukiwałeś:

iii

. Znaleziono 1031 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iii

Spróbuj też wyszukać: c5 III scenic III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1031 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III został uznany najlepszym samochodem z napędem 4x4roku 2006 w kategorii "The Best Large" według miesięcznika"What Car?".

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Honda Home Energy Station III

Na Salonie Samochodowym w Genewie Honda zaprezentuje technologię Home EnergyStation III, która wykorzystuje rozwiązania stosowane w nowatorskich układachnapędowych aut także w gospodarstwach domowych.

 

Astra III po zmianach

Opel Astra III został poddany faceliftingowi. Po raz pierwszy publicznieodświeżony model zostanie pokazany na targach w Bolonii (7-17 grudnia), a dosprzedaży trafi w lutym przyszłego roku.

 

Clio III i Modus bez świateł stopu

Tym razem dwa modele Renault - Clio III oraz Modus zostały objęte akcjąserwisową na skutek możliwości wystąpienia w nich usterki świateł stopu.

 

Grudziądz: Powstanie III etap Trasy Średnicowej

W połowie stycznia bieżącego roku miało miejsce spotkanie dotyczące budowyIII etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Odcinek drogi do węzła naautostradzie A1 będzie kosztować 80 mln zł. Inwestycja ma zostaćzrealizowana do 2011 roku.

 

III etap obwodnicy Nowej Rudy

Podpisano umowę na prace budowlane dla III etapu obwodnicy Nowej Rudy. Inwestycja obejmie m.in. budowę ronda w Ludwikowicach Kłodzkich oraz budowędwóch kilometrów obwodnicy.  III etap budowy obwodnicy NowejRudy (droga wojewódzka nr 381) będzie kosztował blisko 16 mln zł.Harmonogram prac przewiduje, że inwestycja zakończy się w listopadzieprzyszłego roku.

 

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćpodczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typuroadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, anie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

Tesla Model III - elektryczny rywal w klasie luksusowych kompaktów

Tesla zamierza włączyć się w walkę o czołowe miejsca wśródkompaktowych limuzyn. Bronią będzie w pełni elektryczny model o nazwie TeslaIII. Samochód na drogach do zobaczenia od 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018