Wyszukiwałeś:

import

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: import

Spróbuj też wyszukać: akcyza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Wątek na forum: Hyundai i30 kombi

jak korea stała się potęgą? zamknęła granice na uzywane samochody! zamknęła granice na import nowych za wyjątkiem aut do celów re-inżynieri ~faktolog

 

Coraz więcej aut z Chin

W ubiegłym roku po raz pierwszy eksport samochodów z Chin przewyższyłimport. Decydująca okazała się sprzedaż małych i tanich aut narozwijających się rynkach światowych.

 

TNS OBOP: Stare auta są szkodliwe

Zdaniem połowy Polaków, import starych samochodów (ponad 10-letnich) doPolski stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego - wynika z badaniaprzeprowadzonego przez TNS OBOP w czerwcu 2006 roku.

 

Rekordu nie będzie

Choć czerwiec był rekordowym, jak do tej pory, miesiącem pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych, to jednak wporównaniu do wyników ubiegłorocznych sprowadzamy ichzdecydowanie mniej.

 

Subaru obniża ceny

Z uwagi na tę korzystną sytuację Subaru Import Polska obniża od 1 sierpniaprzelicznik kursowy cen. To oznacza, że modele japońskiej marki będą napolskim rynku nieco tańsze.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Chiny chcą wstrzymać import Mercedesów

Chiny zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu importu Mercedesów nateren swojego kraju na czas określony. Chiński Związek DealerówSamochodów (CADA) zarzuca niemieckiej marce tworzenie niezależnej siecihandlowej.

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Import samochodów - nadal ściągamy stare auta

Nadal rośnie import używanych aut do Polski. Przez pierwsze dwa miesiące tegoroku zarejestrowano przeszło 135 tys. takich samochodów. Wporównaniu z ubiegłym rokiem jest to wzrost o ponad 20 procent.

 

Import aut ciągle rośnie

Kwiecień tego roku był jeszcze lepszy pod względem liczby sprowadzonych autniż poprzednie miesiące. Jak podaje instytut Samar, to już drugi najlepszy"kwiecień" w historii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019