Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 1726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo Chevrolet Cruze chevrolet orlando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 714 wszystkich):

Chevrolet Spark: Szybki test

Tuż przed dniami otwartymi i prezentacjami dla klientów, do redakcjiMojeauto.pl trafił najnowszy Chevrolet. Zadziornie wyglądająca iskierkazbiera pochwały za udaną stylistykę, a jak się nim jeździ?

 

Chevrolet Spark w 'automacie'

Następca Deawoo Matiza, Chevrolet Spark, już wkrótce zostaniewyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Chevrolet T2X już w Europie

Podczas brukselskiego salonu samochodowego, który odbywa się w dniach10–22 stycznia, na rynku europejskim debiutuje koncepcyjny pojazdChevrolet T2X.

 

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Chevrolet Epica: Tani luksus

Cena jest z pewnością jednym z ważniejszych czynników, którymikieruje się potencjalny klient mający zamiar kupić samochód. Wydawałosię jednak, że w kwestii aut aspirujących do wyższych segmentówelement ten traci na znaczeniu. Nic bardziej mylnego. Chevrolet Epica jesttypowym przedstawicielem limuzyny z klasy budżetowej.

 

Chevrolet najlepszy od stu lat

W pierwszych sześciu miesiącach 2011 roku Chevrolet sprzedał 2,35 milionapojazdów na całym świecie, co stanowi najlepszy wynik osiągniętyprzez markę w jej 100-letniej historii.

 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Chevrolet odchodzi z WTCC!

Dwukrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej w WTCC, Chevrolet podjął decyzję o wycofaniu się z jednej z topowych serii wyścigowych. Zespół pożegna się z WTCC z końcem obecnego sezonu.

 

Chevrolet na IAA 2013

Stoisko Chevroleta w tym roku na wystawie we Frankfurcie nie zostaniezdominowane przez jedną nowość. Chevrolet uzupełnia jedynie swoje modele onowe elementy wyposażenia, funkcje z zakresu komfortu, systemy bezpieczeństwaoraz multimedialne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023