Wyszukiwałeś:

229

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 229

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Car of the Year - cz.2

Dziś prezentujemy laureatów z połowy każdej dekady.

 

Valvoline wprowadza nowe oleje

W styczniu 2005 firma Valvoline poszerza swoją ofertę o dwa nowe produkty zrodziny MaxLife: Maxlife Diesel 10W 40 oraz MaxLife Synthetic 5W 40,opracowanych do silników z przebiegiem powyżej 100.000 km.

 

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Zmiany w pakiecie udziałów Suzuki

Jak informowaliśmy wczoraj (06.03.), amerykański koncern General Motorspodjął decyzję o sprzedaży pakietu akcji Suzuki tym samym zmniejszającswoje udziały z ponad 20 do 3 procent. Dzisiaj oficjalne potwierdzenie tejdecyzji przedstawiła strona japońskiej marki.

 

Leon FR już w sprzedaży

Do sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dealerskiej trafił właśnie nowy SeatLeon FR – usportowiona odmiana najpopularniejszego modelu hiszpańskiejmarki.

 

Prace nad A-1 trwają

Wojewoda Pomorski sprawdzał stan prac budowlanych, prowadzonych przezspółkę Gdańsk Transport Company, odpowiedzialną za budowę ieksploatację północnego odcinka autostrady A-1.

 

Pelplin będzie mieć obwodnicę

Firma Skanska podpisała umowę na budowę obwodnicy Pelplina. Nowa 4,3 kmjednojezdniowa droga znajdzie się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 229.Trasa ma ułatwić dojazd do autostrady A1. Prace budowlane ruszą już wsierpniu.

 

Volvo S90 - znamy ceny!

Volvo S90 jest kolejnym po XC90 rewolucyjnym modelem ze Szwecji. Auto zbudowanona nowej platformie SPA, która została opracowana pod czterocylindrowejednostki turbo. Volvo przedstawiło ceny i gamę modelu w Polsce. Zobacz iletrzeba przygotować na zakup nowego S90.

 

Hyundai Grand Santa Fe - debiut dużego SUV-a

Już można kupić w Polsce odświeżoną wersję największego Hyundaia. Model Grand Santa Fe ma 7-foteli, 200-konny silnik Diesla i kosztuje co najmniej 229900 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019