Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 1726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo Chevrolet Cruze chevrolet orlando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 714 wszystkich):

Chevrolet zaatakuje segment minivanów

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Chevrolet, wśródczterech swoich premierowych modeli, zaprezentuje siedmiomiejscowego minivana.Model o nazwie Orlando będzie pierwszym autem Chevroleta z tego segmentu narynku europejskim.

 

Chevrolet Spark: Mała iskierka

Odważna stylistyka, wbrew pozorom przestronne wnętrze, niewielkie rozmiarypozwalające na sprawne manewry i wreszcie niezłe wyposażenie jak na cenętego auta. Chevrolet Spark wydaje się być ciekawą opcją wśródmiejskich maluchów. Czy rzeczywiście tak jest, czy jest to tylkopierwsze i mylne wrażenie?

 

Chevrolet atakuje segment małych aut

Ponieważ Amerykanie zaczynają coraz przychylniej spoglądać w kierunkumałych aut, coraz więcej modeli z tego segmentu pojawia się w ofercieproducentów. Na wystawie NAIAS w Detroit Chevrolet prezentuje właśniemodel Sonic.

 

Chevrolet wspiera GOPR

Chevrolet wspólnie z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym iTatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym prowadzi akcję "Bezpiecznazima", promującą bezpieczeństwo w górach i na stokachnarciarskich.

 

Chevrolet Aveo: Nie oczekuj zbyt wiele

Czasy Daewoo już dawno minęły. Koreański koncern zrezygnował niedawno zeswojej ojczystej marki na rzecz nowego rozdziału sygnowanego bursztynowymkrzyżykiem. Zobaczmy czy produkowany na Żeraniu Chevrolet Aveo jest skazany nasukces.

 

Rekordowy Chevrolet

W pierwszym półroczu 2011 roku Chevrolet sprzedał o 286 499samochodów więcej niż w tym samym okresie 2010 roku, co stanowi 14%wzrost. Co więcej, Chevrolet osiągnął rekordową sprzedaż w wielu krajach,w tym na kluczowych rynkach: w Argentynie, Brazylii, Chile, Kolumbii, Danii, Ekwadorze, Francji, Afryce Południowej i Turcji.

 

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowysamochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedłczas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnymparkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

 

Chevrolet Cruze: Globalne auto dla Europejczyka

To, że Europejczycy chętniej sięgają po kompaktowe hatchbacki niż sedany,wiadomo nie od dziś. Wiedzą też o tym w General Motors, dlatego po naprawdęudanym modelu Cruze z czterodrzwiowym nadwoziu, Chevrolet wypuścił na rynekwersję pięciodrzwiową swojego modelu. Wersję, skierowaną przede wszystkimdo Europejczyka.

 

Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet prezentuje nowy system multimedialny pozwalający na podłączeniesmartfona. MyLink pozwala na korzystanie z listy odtwarzania, ksiązkitelefonicznej jak i innych funkcji multimedialnych wykorzystującsiedmiocalowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy.

 

Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy

Chevrolet Orlando to auto rodzinne, które spełnia wszystkie wymagania, jakie potrzebuje duża rodzina. Jednak nikt nie przypuszczał, że Orlando może aż tak wpisać się w kanon auta rodzinnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023