Wyszukiwałeś:

lpg

. Znaleziono 725 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 259 wszystkich):

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Barter przejmuje LPG od Lukoil

Barter SA - największa w kraju firma z rdzennie polskim kapitałem w branżyLPG – podpisała umowę nabycia segmentu działalności Lukoil Polskazwiązanego z LPG.

 

Lancia Delta Turbo LPG

Włoski koncern szykuje bardzo ciekawą propozycję dla miłośnikówekonomicznej i oszczędnej jazdy. Już wkrótce w sprzedaży pojawi sięLancia Delta Turbo LPG z silnikiem 1,4 Turbo Jet, który może byćzasilany benzyną, jak i LPG.

 

Kolejne Seaty zasilane LPG

Hiszpańska marka Seat rozpoczyna sprzedaż nowych wersji modeli Leon, Altea iAltea XL, wyposażonych w instalację gazową LPG (Liquid Petroleum Gas).

 

Ciemna strona LPG

O tym, że nie każdy silnik toleruje instalację LPG wiadomo nie od dziś.Jednak nawet jeśli w naszym samochodzie motor dość dobrze toleruje obecnośćgazu, to trzeba się liczyć z tym, że prędzej czy później pojawiąsię dodatkowe koszta wynikające z oszczędnej jazdy.

 

Seaty z instalacją LPG

Seat dołączył do grona tych producentów, którzy będą walczyćo klienta również za pomocą wersji z fabrycznie montowaną instalacjąLPG. Na autogaz będą mogły być napędzane niemal wszystkie modele, jakie sądostępne w gamie hiszpańskiej marki.

 

Chevrolet: Instalacja LPG do Orlando i Cruze'a za 1zł

Chevrolet przygotował specjalną ofertę dla osób szukającychsamochodów z możliwością instalacji LPG. Od teraz można wyposażyćmodel Cruze lub Orlando w instalację gazową.

 

Samodzielne tankowanie LPG - mamy obawy

Choć ziściły się marzenia wielu użytkowników aut napędzanych gazemLPG o możliwości samodzielnego tankowania tego paliwa, to jednak okazuje się,iż większość kierowców ma obawy z tym związane.

 

Lotos uczy samotankowania LPG

W sieci stacji paliw Lotos rozpoczęto już udostępnianie stanowisk dosamodzielnego tankowania LPG przez kierowców. Z punktu widzenia kierowcyproces tankowania autogazu niewiele różni się od tankowania benzyny luboleju napędowego.

 

Nowa Skoda Fabia teraz z instalacją LPG

Na polskim rynku debiutuje Fabia z instalacją LPG przygotowaną przez firmęLandi Renzo. Włosi opracowali nowy system wtryskiwania gazu, który ochrania silnik przed przegrzaniem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019