Wyszukiwałeś:

rosja

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 165 wszystkich):

Przebudzenie Łady

Tanie i sztuczne samochody marki Łada, produkowane przez naszych wschodnichsąsiadów mają w motoryzacyjnym świecie już nawet swoją kategorię zdowcipami. Producent jednak stara się wymazać ten nieprzyjemny wizerunekpoprzez uczestnictwo w światowej klasy wyścigach.

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Logan ma się dobrze

Po raz pierwszy od pięciu lat rumuńska marka Dacia odnotowała dodatni wynikroczny. To zasługa bardzo dobrych wyników sprzedaży modelu Dacia Logan.

 

Volkswagen w Rosji

Niemiecki producent samochodów Volkswagen najprawdopodobniej wybuduje fabrykęmontażową dla swoich modeli w rejonie Kaluga. Umowa dotycząca tegoprzedsięwzięcia ma zostać podpisana już na początku tego tygodnia.

 

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

Hyundai buduje w Czechach

Południowokoreański producent samochodów marki Hyundai planuje rozpocząćbudowę nowej fabryki w Czechach już na początku listopada tego roku.Inwestycja ta pochłonie około 1,3 miliarda dolarów.

 

AvtoVAZ szuka partnera

Przodujący, rosyjski producent samochodów, AvtoVAZ poinformował ostatnio, żedo końca września ostatecznie zadecyduje o próbie wspólnego projektu, zktórymś z zagranicznych producentów samochodów, odrzucając jednocześniemożliwość sprzedania udziałów firmy.

 

Firmy muszą się łączyć

Największe polskie przedsiębiorstwa są zbyt małe, by przetrwać namiędzynarodowym rynku w perspektywie 6-10 lat - wynika z raportumiędzynarodowej firmy konsultingowej A.T.Kearney "Strategia WzrostuGospodarki".

 

Sojusz Renault-Nissan wciąż czwarty

Sojusz Renault Nissan umocnił się na czwartej pozycji w rankingu producentówsamochodowych pod względem liczby egzemplarzy sprzedanych w 2006 r.

 

Ostatnie sześć lat Defendera

Dopiero w 2013 roku nadejdzie całkowicie nowy następca modelu, który w swojejsześćdziesięcioletniej karierze był odświeżany zaledwie pięć razy. LandRover Defender będzie musiał odejść z powodu coraz bardziej restrykcyjnychnorm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023