Wyszukiwałeś:

audi X

a5 X

a5 X

coupe X

a5 X

sportback X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a5 a5 coupe a5 sportback

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Audi wzywa do serwisu

Niemiecki oddział Audi wydał komunikat o możliwym pojawieniu się ustereksprzęgła w nowych modelach A3 i A3 Sportback. Do warsztatów musi zjechać 40tys. modeli w przekroju całego rynku globalnego. W Niemczech usterka możepojawić się w 12 tys. samochodów.

 

Będzie pięciodrzwiowe Audi A5

Audi A5 Sportback, to nowa wersja sportowego Coupe klasy średniej producenta zIngolstadt, która na rynku ma pojawić się w 2009 roku. Cecharozpoznawcza tego wariantu, to pięciodrzwiowe nadwozie.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Zobacz nowe coupe Audi

Przez ostatnie miesiące dowiadywaliśmy się coraz więcej o nadchodzącym odAudi czterodrzwiowym coupe. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które bezkamuflażu prezentują konkurenta Mercedesa CLS oraz VW Passata CC.

 

Audi A5 Sportback - trzeci z rodziny

Audi A5 Sportback będzie trzecią wersją nadwoziową w rodzinie modelu A5. Poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazane podczas wrześniowychtargów we Frankfurcie, po zakończeniu których ruszy sprzedażmodelu. A już dziś Audi zdradza pierwsze szczegółowe informacje o tymaucie wraz z galerią zdjęć.

 

Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback będzie jedną z gwiazd wystawy we Frankfurcie na stoiskukoncernu z Ingolstadt. Eleganckie coupe z trzylitrowym silnikiem V6 powinnoprzypaść do gustu wielu zwiedzającym.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Audi A5 po zmianach

Cztery lata to czas, po którym większość producentówsamochodów decyduje się na wprowadzenie zmian w produkowanychsamochodach. Nie inaczej jest i w przypadku Audi A5, które w tym rokupojawi się w sprzedaży ze zmodyfikowanymi silnikami, napędem quattro, atakże nieco zmienioną stylistyką.

 

Nowe Audi A5 na polskich drogach!

Ciężko w to uwierzyć, ale Audi A5 jest już dostępne na rynku przez ponadcztery lata. Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby samochód zostałpoddany rewitalizacji. Auto tak na dobrą sprawę bardzo powoli siępostarzało, tak więc producent nie dokonał żadnych rewolucyjnych zmian.

 

Hej Audi, musisz produkować ten samochód!

Ludzie z Ingolstadt pokazali samochód, który zachwyca jak żadeninny zaprezentowany w ostatnich latach.Audi TT Sportback concept bije nagłowę produkcyjnego sedana z spod znaku czterech pierścieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a5 a5 coupe a5 sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022