Wyszukiwałeś:

audi X

a6 X

. Znaleziono 832 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi a6

Spróbuj też wyszukać: audi a6 c5 audi a6 wymiary audi a6 c6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 278 wszystkich):

Możliwa awaria poduszek w Audi A6

Niektóre modele Audi A6, które zostały wyprodukowane w Niemczech mogą byćwyposażone w niesprawne poduszki powietrzne. Jak informuje firma Kulczyk Tradextakich samochodów jest na naszym rynku pół tysiąca.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Audi A6: Więcej niż facelifting

Debiutujące w 2004 roku nowe Audi A6 w tym roku poddane zostało kuracjiodświeżającej. Jednak inaczej jak w większości tego typu przypadków,poza niezbyt dużymi zmianami stylistycznymi, sporo mamy tu zmian i nowościtechnologicznych.

 

Audi A6 - kolejne oblicze limuzyny klasy biznes

Do polskich salonów niemieckiej marki rodem z Ingolstadt wjeżdzawłaśnie najnowsza generacja Audi A6. Nieco mniejsza, lżejsza, a przy tymekonomiczniejsza, jak zwykle też obfituje w szereg rozwiązańtechnologicznych, w wielu przypadkach całkowicie innowacyjnych, dziękiktórym realizuje hasło koncernu "Przewaga dzięki technice".

 

Audi A6 Avant - kombi o różnych twarzach

Z jednej strony stylowy design, piękne linie i równie atrakcyjnewnętrze. Do tego najnowsza technologia na pokładzie, dzięki którejkomfort podróży jest na najwyższym poziomie. A jeszcze do tego mocne idynamiczne silniki. A jeśli komuś jeszcze mało, to na deser niezwykle pojemnaprzestrzeń bagażowa. Audi A6 Avant, którego najnowsza generacjawłaśnie wchodzi do sprzedaży na polskim rynku, ma coś interesującego dlakażdego.

 

Polska premiera: Audi A6 Allroad

To już trzecia odsłona Audi A6 Allroad. Tym razem jest jeszcze szybsza,oszczędniejsza i ładniejsza. Sprawdzamy czy w tej odsłonie znaczek quattrooraz nakładki na zderzakach i progach to tylko marketing.

 

Audi A6 Allroad Quattro: Dysonans poznawczy

2 w 1, 3 w 1... 12 w 1. Dostaję białej gorączki, kiedy ktoś próbujemi wcisnąć produkt, który jest do wszystkiego, a przy tym "odmienimoje życie". Teoretycznie podobnie jest z Audi A6 Allroad Quattro. Tosamochód całkowicie pozbawiony racjonalnych powodów by go kupić.Mimo to chciałbym go mieć.

 

Nowe Audi A6 - ulepszona klasa biznes

Na polski rynek wchodzi nowa wersja Audi A6. Co się zmieniło? Przede wszystkimbardzo subtelnie wygląd zewnętrzny. Więcej zmian nastąpiło w jego wnętrzu.Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów, reflektory oraz systemrozrywki. Zarówno wersja Limousine jak i Avant mają być jeszczebardziej atrakcyjne.

 

Audi A6 Allroad quattro - osiągi, silniki, ceny

Odświeżone Audi A6 C7 przeznaczone na rok modelowy 2015 jest już dostępne wsalonach. Wraz ze standardowymi wersjami o nadwoziu limuzyna oraz Avant pojawisię także wersja Allroad quattro.

 

Audi A6 Avant 3.0 TDI: Hajs się musi zgadzać

Jeżeli w tym roku wielkanocny zajączek przyniósł Wam co najmniejpół miliona złotych, mamy doskonały pomysł jak je spożytkować.Można na przykład skonfigurować całkiem niepozorne Audi A6 Avant. Czybędzie to samochód bez wad?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi a6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022