Wyszukiwałeś:

auto X

show X

. Znaleziono 447 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto show

Spróbuj też wyszukać: targi wrocław

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 380 wszystkich):

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Auto Moto Show 2009

W sosnowieckiej hali Expo Silesia odbyły się targi Auto Moto Show. Można nanich było oglądać nowe samochody, motocykle, quady i akcesoria.

 

Auto Moto Show już w ten weekend

W ostatni weekend czerwca w sosnowieckiej hali Silesia Expo odbędzie siękolejna edycja Auto Moto Show.

 

Auto Show Poland już w piątek

W dniach 5-7 listopada w Halach Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawieodbędzie się druga wystawa samochodów Auto Show Poland.

 

Kalifornijskie debiuty

Właśnie trwa Los Angeles Auto Show, czyli targi motoryzacyjne, którerozpoczęły się 19 listopada, zatem dokładnie dziś, jednak dla prasy trwająone już od 17 dnia miesiąca. Przedstawiamy Wam listę najważniejszych premieri debiutów, którą mają i będą miały miejsce w MieścieAniołów.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

Motor Show 2011 już w marcu

Marzec to nie tylko targi motoryzacyjne w Genewie. Marzec to także miesiąc wktórym odbywają się największe polskie targi poświęcone motoryzacji- Motor Show 2011.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Hołowczyc, Burneika i nowości we Wrocławiu

Już w najbliższy weekend (26-27 maja, godz. 10-18) we wrocławskiej HaliStulecia odbędzie się Auto Show Wrocław, na której to imprezie będziemożna zobaczyć nie tylko najświeższe nowości rynku motoryzacyjnego, ale nazwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji.

 

Relacja z Auto Show - wywiad z Hardkorowym Koksem

W ostatni weekend we wrocławskiej Hali Stulecia miały miejsce targimotoryzacyjne Auto Show. Oprócz motoryzacyjnych premier pojawiły siętam takie gwiazdy jak Krzysztof Hołowczyc oraz Robert Burneika, znany winternecie jako "Hardkorowy Koksu". Zobaczcie relację z tegowydarzenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018