Wyszukiwałeś:

autobusow

. Znaleziono 390 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 367 wszystkich):

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Rośnie sprzedaż autobusów

Źle sprzedają się u nas tylko nowe auta osobowe. Boom panuje na rynkuautobusów. Tak wysokiej sprzedaży nie było od 2001 r.

 

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Recesja na rynku autobusów

Recesja i kryzys finansowy mocno nadwyrężają kondycję przemysłuautobusowego. Rynek autobusów turystycznych w Europie skurczył się o20% w porównaniu z tym samym okresem ub.roku. Trochę lepiej trzyma sięrynek autobusów miejskich- ratuje go wzrost zainteresowania autobusamiprzyjaznymi dla środowiska oraz hybrydowymi.

 

32-proc. wzrost produkcji autobusów w Polsce

W pierwszym kwartale 2009 r. w Polsce wyprodukowano 1148 autobusów.To o 284 sztuki czyli o niemal jedną trzecią więcej niż w pierwszym kwartaleubiegłego roku - poinformował Aleksander Kierecki z firmy JMK zajmującej sięanalizami rynku transportowego.

 

Volvo dostarczy 90 autobusów dla Nowego Jorku

Nova Bus, przedstawicielstwo Volvo Buses w Ameryce Północnej, otrzymałazamówienie na 90 autobusów przegubowych dla Nowego Jorku. Autobusyzostaną wyprodukowane w otwartej w poniedziałek fabryce w Plattsburgh (USA).

 

Spada produkcja autobusów w Polsce

Pierwszy kwartał br. zakończył się ponad 40 proc. spadkiem produkcjiautobusów w Polsce. Wyprodukowano zaledwie 689 autobusów, czyliaż o 468 mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku podała firma JMKanalizująca rynek transportowy.

 

Rośnie produkcja autobusów

Rośnie produkcja autobusow w Polsce. W I połowie br. osiągnęła poziom 1 819szt. To o 71 szt. więcej niż przed rokiem, Rosnąca produkcja jest wynikiemcoraz większego zapotrzebowania na polskim rynku oraz stabilnego eksportu.

 

W 2011 roku wzrosła produkcja autobusów

W 2011 roku produkcja autobusów w Polsce wzrosła o ponad 11 procent wstosunku do roku 2010. W sumie z plskich zakładów wyjechało 4 632 szt.autobusów, to o 464 szt. więcej niż przed rokiem informuje JMK AnalizyRynku Transportowego.

 

Scania obniża produkcję autobusów w Polsce

Z powodu słabnącego popytu na autobusy do transportu publicznego, ScaniaProduction Słupsk przeprowadziła redukcję zatrudnienia w fabryce o 142 etaty.W porozumieniu ze związkami zawodowymi firma opracowała programy wsparcia dlaosób dotkniętych zwolnieniami - takie jak możliwość przejścia nawcześniejszą emeryturę czy odprawy finansowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021