Wyszukiwałeś:

cennik

. Znaleziono 13321 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cennik

Spróbuj też wyszukać: cennik opla cennik land rover discovery cennik audiq5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 459 wszystkich):

Jaguary i Land Rovery będą w Polsce tańsze

JLR Polska – generalny dystrybutor marki Jaguar i Land Rover w Polsce– wprowadził nowy, złotówkowy cennik. Dotychczas cena zakupusamochodów była uzależniona od kursu euro. Natomiast przy tworzeniucennika złotówkowego zastosowano niższy przelicznik euro niżobowiązujący na rynku, co w efekcie sprawiło, że ceny Jaguarów i LandRoverów spadły nawet o 8%.

 

Znamy ceny nowej Kii Sorento!

Początek tygodnia zazwyczaj nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziejporanne przeglądanie skrzynki mejlowej poprawiło nam nastrój. Wszystkodlatego, że Kia wysłała do nas cennik nowego Sorento, a my możemypodzielić się nim z Wami.

 

Znamy cennik Peugeota 301

Peugeot 301 to nowy model w gamie francuskiego producenta, który ma być pierwszym globalnym autem dostępnym na rynkach całego świata. Teraz auto debiutuje na polskim rynku, a my znamy cennik tego modelu.

 

Znamy cenę nowego Nissana Qashqaia

Kika dni temu Nissan pokazał drugą generację Qashqaia, modelu któryna polskim rynku odniósł spory sukces. Auto w porównaniu dopoprzednika prezentuje się jeszcze lepiej. Qashqai drugiej generacji dodilerów trafi w lutym 2014 roku.

 

Nowe Aygo tańsze od poprzednika

Już niedługo, bo w dniach 28-29 czerwca na polskim rynku zadebiutuje nowaToyota Aygo. Dobra informacja jest taka, że ceny auta będą niższe odpoprzednika.

 

Znamy ceny nowej Fabii!

Pod koniec roku będzie można zamawiać nową, trzecią generację Fabii. Myjuż znamy cennik nowego modelu z Mlada Boleslav. Pierwsze egzemplarze doklientów trafią na początku 2015 roku.

 

Volkswagen Scirocco - cennik

Scirocco w tym roku zadebiutowało w nowej odsłonie - auto przeszłofacelifting. Volkswagen postawił oczywiście na zmiany kosmetyczne w wyglądziei szersze pod maską. Scirocco po zmianach dostaniemy od kwoty 90 190 złotych.

 

Renault Megane IV - znamy ceny w Polsce

Renault przedstawiło oficjalny cennik nowego Megane. Klient może wybraćjeden z 5 poziomów wyposażenia, a ceny startują od 59 900 złotych.

 

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

Polski importer samochodów BMW przedstawił dziś cennik nowej"piątki". Auto będzie dostępne w salonach od 11 lutego 2017.

 

Nowa Dacia Duster ? znamy pełny, polski cennik

Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas nawprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny,oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018