Wyszukiwałeś:

chevrolet X

aveo X

. Znaleziono 308 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet aveo

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo sedan chevrolet aveo spalanie chevrolet matiz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Odświeżone Aveo

General Motors wypuszcza właśnie nową wersję swojego popularnego modeluChevrolet Aveo na rok modelowy 2007. Będzie on miał za zadanie podbić ryneksamochodów przeznaczonych na tereny miejskie.

 

Aveo do naprawy

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło tym razem powiadomienie omożliwości wystąpienia awarii w modelu Chevrolet Aveo. Akcją naprawczą naterenie naszego kraju zostanie objętych 58 pojazdów.

 

Chevrolet Aveo: Amerykański sedan z Korei

Małe sedany powoli stają się coraz bardziej popularne. W końcu zaprzystępną cenę dostaniemy całkiem przestronne auto z pojemnym bagażnikiem.Sprawdziliśmy, czy cechy te odnajdziemy także i w testowanym Chevrolecie Aveoi czy są to jedyne zalety tego auta?

 

Chevrolet Aveo 3d - pierwsza jazda

Wrocław i jego okolice były miejscem europejskiej prezentacji małegoChevroleta Aveo w wersji trzydrzwiowej, którego produkcja odbywa się naŻeraniu, a ceny rozpoczynają się od 33.850 zł.

 

138-konny Chevrolet Aveo RS

Na zaczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie motoryzacyjnej wDetroit General Motors zaprezentuje Chevroleta Aveo RS. Niestety, będzie totylko wersja koncepcyjna, która być może pojawi się dopiero wraz znową generacją tego modelu.

 

Oto nowe Aveo

Sporo ciekawych nowości szykuje Chevrolet na zbliżającą się wystawę wstolicy Francji. Jedną ze światowych premier, jaką będzie można zobaczyć wParyżu, będzie nowy Chevrolet Aveo, który do sprzedaży trafi latemprzyszłego roku.

 

Chevrolet Aveo: Nie oczekuj zbyt wiele

Czasy Daewoo już dawno minęły. Koreański koncern zrezygnował niedawno zeswojej ojczystej marki na rzecz nowego rozdziału sygnowanego bursztynowymkrzyżykiem. Zobaczmy czy produkowany na Żeraniu Chevrolet Aveo jest skazany nasukces.

 

Chevrolet Aveo - nowy maluch w dwóch wcieleniach

Po wprowadzeniu na rynek Chevroleta Cruze, Aveo stracił miano najlepiejsprzedającego się modelu tej amerykańskiej marki. Czy pojawienie się nowejgeneracji tego malucha odmieni ten stan rzeczy? Nowy Chevrolet Aveo debiutujewłaśnie na polskim rynku w dwóch odmianach - jako pięciodrzwiowyhatchback oraz sedan - i do tego w bardzo obiecującej cenie już od 36.490 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet aveo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023