Wyszukiwałeś:

chevrolet X

historia X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet historia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Chevrolet ma 100 lat

Chevrolet jest kolejną marką samochodową, która dołączyła doszacownego klubu 100-latków. Z tej okazji w nadchodzących 12miesiącach, w samej tylko Europie pojawi się aż siedem nowości.

 

Chevrolet Aveo: Nie oczekuj zbyt wiele

Czasy Daewoo już dawno minęły. Koreański koncern zrezygnował niedawno zeswojej ojczystej marki na rzecz nowego rozdziału sygnowanego bursztynowymkrzyżykiem. Zobaczmy czy produkowany na Żeraniu Chevrolet Aveo jest skazany nasukces.

 

Marszałek Rydz-Śmigły wybrał Chevroleta

Gdyby nie wybuch wojny, Chevrolet byłby prawdopodobnie najpopularniejsząmarką w Polsce. Na koniec grudnia 1936 roku w Polsce było zarejestrowanych4.681 Chevroletów, 4.626 Fordów i 2.163 Fiaty.

 

10 najważniejszych Chevroletów w historii

Każda marka, zwłaszcza ta o długoletniej już tradycji, ma w swoim portfoliokilka, kilkanaście modeli, o których mówi się, że są legendą.Przedstawiamy 10 najważniejszych modeli w ponad stuletniej już historii markiChevrolet.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Chevrolet mógł być najpopularniejszą marką w Polsce

W listopadzie obchodzimy stulecie Chevroleta, jednej z najbardziej popularnychmarek samochodowych, nie tylko na amerykańskim rynku. Mało kto jednak wie otym, że marka ta dość mocno związana była już na początku swojegoistnienia z naszym krajem. Przez lata bowiem auta tej marki były najchętniejnabywanymi przez polskich kierowców.

 

Chevrolet powraca do korzeni

Ostatnio pojawiły się informacje, że Chevrolet zastrzegł nazwę"SS". Dziś wiemy dlaczego. Amerykańska marka zapowiada nowysportowy model.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

Chevrolet Corvette: Historia zatacza koło

W 1953 roku w hotelu Waldorf Astoria w Nowym Yorku zaprezentowano oryginalnegoChevroleta Corvette. Teraz historia zatacza koło wraz z pojawieniem sięsiódmej generacji Vette.

 

Chevrolet Malibu 2.0D LTZ: Amerykański remix Insigni

Blisko 50-letnia historia modelu Chevroleta - Malibu, jest nie gorszą miksturąjak drinki, które powstają z bliźniaczo brzmiącego alkoholu.Sprawdzamy jak smakuje najnowsza generacja tej limuzyny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet historia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023