Wyszukiwałeś:

chevrolet X

orlando X

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet orlando

Spróbuj też wyszukać: orlando chevrolet orlando 1 8 chevrolet renault lattitude

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Siedmiomiejscowy Chevrolet Orlando

Siedem miejsc z możliwością ich elastycznego wykorzystania, funkcjonalnewnętrze oraz imponująca przestrzeń ładunkowa to najbliższa przyszłośćChevroleta w segmencie MPV. Zapowiedzią takiego auta będzie pokazany w Paryżuprototypowy Chevrolet Orlando.

 

Chevrolet zaatakuje segment minivanów

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Chevrolet, wśródczterech swoich premierowych modeli, zaprezentuje siedmiomiejscowego minivana.Model o nazwie Orlando będzie pierwszym autem Chevroleta z tego segmentu narynku europejskim.

 

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowysamochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedłczas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnymparkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

 

Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Choć w naszym kraju dominują rodziny w układzie 2+1, maksymalnie 2+2, tojednak nie brak i takich, w których mamy większą liczbęczłonków. W tego typu przypadkach typowe auta, cztero-, bądźpięciomiejscowe nie zdają egzaminu, a ojcowie zaczynają się rozglądać zaczymś przestronniejszym. I tu przed swoją szansą stają siedmiomiejscoweminivany, które coraz częściej można spotkać w ofercieproducentów.

 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Chevrolet Orlando w roli Ski busa

Od kilku tygodni w górach trwa zima pełną gębą. Z tej okazjipostanowiliśmy zabrać naszego długodystansowego Chevroleta Orlando nakrótki wypad na stok.

 

Chevrolet Orlando: Czas pożegnania

Pisząc te słowa nie ma już na naszym redakcyjnym parkingu Chevroleta Orlando,który spędził razem z nami dokładnie 3 miesiące. W tym czasiepokonaliśmy nim prawie 22 tys. kilometrów, zaliczyliśmy jeden testporównawczy, dwie wizyty w serwisie i... choć chcielibyśmy, to taknaprawdę nie mamy do czego się przyczepić.

 

Chevrolet Orlando ze źle zamontowanymi siedzeniami

Musisz uważać, jeśli posiadasz siedmiomiejscowego Chevroleta Orlando z rokumodelowego 2012. Siedzenia z trzeciego rzędu mogą być źle zamontowane.

 

Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy

Chevrolet Orlando to auto rodzinne, które spełnia wszystkie wymagania, jakie potrzebuje duża rodzina. Jednak nikt nie przypuszczał, że Orlando może aż tak wpisać się w kanon auta rodzinnego.

 

Chevrolet na IAA 2013

Stoisko Chevroleta w tym roku na wystawie we Frankfurcie nie zostaniezdominowane przez jedną nowość. Chevrolet uzupełnia jedynie swoje modele onowe elementy wyposażenia, funkcje z zakresu komfortu, systemy bezpieczeństwaoraz multimedialne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet orlando".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023