Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 1726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo Chevrolet Cruze chevrolet orlando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 714 wszystkich):

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Chevrolet: Cel sprzedażowy - 300 000

Należący do koncernu GM, Chevrolet stawia sobie wysoko poprzeczkę. Do 2007roku firma zamierza sprzedać w Europie 300 tys. samochodów - to niemaltrzykrotnie więcej niż przed czterema laty. Wszystkie oferowane samochodyprodukowane będą w Korei Południowej.

 

Chevrolet ma 100 lat

Chevrolet jest kolejną marką samochodową, która dołączyła doszacownego klubu 100-latków. Z tej okazji w nadchodzących 12miesiącach, w samej tylko Europie pojawi się aż siedem nowości.

 

Chevrolet Captiva - nowa jakość

Cztery nowe jednostki napędowe wraz ze zmienionym nieznacznie obliczem oraznowymi technologiami mają sprawić, że Chevrolet Captiva będzie liczył sięw zatłoczonym segmencie SUV-ów. Do polskich salonówamerykańskiej marki produkowana w Korei odnowiona Captiva wjedzie wczesnąwiosną, a my właśnie mieliśmy okazję zapoznać się z bliska z tym modelem.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Chevrolet Camaro: Superbohater

Jeśli Twojemu sercu bliskie są takie kwestie jak praktyczność i ekonomika,to ta recenzja prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Nasze wtorkowe wydanie"Tygodnia z Chevroletem" w Mojeauto.pl, poświęcamy spadkobiercyjednego z najbardziej spektakularnych modeli amerykańskiej marki. Oto nowyChevrolet Camaro. Let's get ready to rumble!

 

Chevrolet Cruze: Kombi zapowiedzią dalszych sukcesów

Olbrzymią popularność zapewniły mu już wersje sedan oraz pięciodrzwiowyhatchback. Wchodząca do sprzedaży niebawem także odmiana kombi jeszczebardziej powinna zwiększyć zainteresowanie tym modelem. Chevrolet Cruze kombijest bowiem autem, które może przypaść do gustu zarównorodzinom, jak i osobom, które prowadzą tzw. aktywny tryb życia. A iprzedstawiciele handlowi nie powinni nim pogardzić.

 

Chevrolet: Rekord sprzedaży na polskim rynku

Początek stycznia to czas podsumowań w siedzibach polskich importerów. Miniony rok Chevrolet na polskim rynku będzie wspominał długo. W 2012 amerykański producent aut wykręcił nowy rekord sprzedażowy.

 

Chevrolet Captiva: Nie do zobaczenia

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, mimo dużego nasycenia, nadal ma się dobrze.Europejski Chevrolet, nie mający nic wspólnego z amerykańskimodpowiednikiem, już zaczął się coraz mocniej rozpychać łokciami na StarymKontynencie, aż przyszedł znak od centrali, że czas odejść. Na do widzeniasprawdzamy, jakie wspomnienia pozostawia po sobie Chevrolet Captiva.

 

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Jeśli jesteś fanem klasycznej motoryzacji, to może to być dla Ciebie nielada gratka. Chevrolet Deluxe, który w latach 50. minionego stuleciasłużył władzom PRL, będzie do kupienia na aukcji w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023