Wyszukiwałeś:

chin

. Znaleziono 350 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chin

Spróbuj też wyszukać: roewe 750

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 304 wszystkich):

Coraz więcej aut z Chin

W ubiegłym roku po raz pierwszy eksport samochodów z Chin przewyższyłimport. Decydująca okazała się sprzedaż małych i tanich aut narozwijających się rynkach światowych.

 

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Fiat pomaga w Chinach

Grupa Fiat udzieliła pomocy ekonomicznej, technicznej i humanitarnej na rzeczludności chińskiej, która została poszkodowana w wyniku trzęsieniaziemi. Za pośrednictwem swoich spółek działających na terytoriumChin, przeznaczyła kwotę o wartości przekraczającej 6 milionów RMB(ponad 600 tysięcy euro) obejmującą darowizny w formie pieniężnej, środkii różne materiały.

 

F1: "Czerwone byki" zdominowały GP Chin

Sebastian Vettel z Red Bull wygrał wyścig o Grand Prix Chin Formuły 1. Drugibył jego klubowy kolega Mark Webber, a trzeci Jenson Button z Brawn GP. RobertKubica dojechał na 13. pozycji.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

F1: Potęga Grand Prix Chin

Tor w Szanghaju to jeden z symboli chińskiej potęgi. Zbudowany naprędce, alez niezwykłym rozmachem tor po raz siódmy w historii gościć będziekierowców Formuły 1 - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

GP Chin: McLaren wygrywa podwójnie, Kubica wysoko

Jenson Button i Lewis Hamilton z McLarena zdminowali tegoroczne Grand Prix Chin,czwartą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Szansę na podium miałponownie Robert Kubica z Renault, jednak ostatecznie Polak zajął wysokie,piąte miejsce, ustępując jeszcze Nico Rosbergowi (Mercedes GP) i FernandoAlonso (Ferrari), którzy zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

 

F1: Lotus Renault GP z nowym "aero"

Zespół Roberta Kubicy zamierza w kolejnym Grand Prix Chin skorzystać znowego pakietu aerodynamicznego. Główny technik zespołu James Allison wwywiadzie opowiada również o swoich spostrzeżeniach z dwóchpierwszych wyścigów w Australii i Malezji.

 

GP Chin: Vettel zdominował pierwszy trening

Pierwszy trening przed niedzielnym Grand Prix Chin znów zdominowałybolidy zespołu Red Bull. Sebastian Vettel, lider tegorocznych mistrzostwświata z czasem 1:38.739 okazał się szybszy od swojego kolegi, Marka Webbera,o 0,615 s.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021