Wyszukiwałeś:

chiny

. Znaleziono 327 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chiny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 303 wszystkich):

Seat zainteresowany Chinami

Seat to kolejna marka wchodząca w skład grupy Volkswagen zainteresowanawejściem na rynek chiński. "Sprawdzamy możliwości zaistnienia wChinach" - mówi na łamach Financial Times Deutschland (FTD) szefSeata, Erich Schmitt.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Kopia Cayenne: Chiny znów w natarciu

Znów spadną gromy na motoryzację w azjatyckim wydaniu. Jeden zproducentów opublikował pierwsze zdjęcia modelu, który nawet niestara się nie udawać Porsche Cayenne.

 

Chiny do końca roku będą największym rynkiem

12 milionów sprzedanych samochodów w ciągu 11 miesięcy. Towyniki popytu na nowe auta w Chinach, które stają się największymrynkiem zbytu pojazdów na świecie.

 

Chiny chcą wstrzymać import Mercedesów

Chiny zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu importu Mercedesów nateren swojego kraju na czas określony. Chiński Związek DealerówSamochodów (CADA) zarzuca niemieckiej marce tworzenie niezależnej siecihandlowej.

 

Merc największy w Chinach

Dieter Zetsche, szef Mercedesa, przewidywał na targach w Genewie, że do2015/16/17 roku Chiny staną się dla marki największym rynkiem zbytu.

 

Iveco ?Samochodem Ciężarowym Roku? w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowewyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznanoza „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei wBrazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategoriipojazdów ciężarowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021