Wyszukiwałeś:

corsa

. Znaleziono 678 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: corsa

Spróbuj też wyszukać: corsa b corsa c corsa d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 212 wszystkich):

Nowa Corsa od 36 900 zł

Polski oddział marki Opel opublikował oficjalny cennik dla nowej generacjimodelu Corsa, która w sprzedaży pojawi się w październiku bieżącegoroku. Ceny za Corsę czwartego "pokolenia" rozpoczynają się od 36900 zł w wersji trzydrzwiowej i od 38 500 zł w przypadku nadwoziapięciodrzwiowego.

 

Opel Corsa Van: OPC czy transporter?

Na salonie samochodowym w Paryżu Opel zaprezentuje kolejną wersję nadwoziowąnowej generacji modelu Corsa. Co prawda według informacji zawartych wterminarzu premier niemiecki producent prezentować będzie dostawczy konceptCorsy van jednak usportowiona sylwetka auta może być namiastką tego cooferować będzie wersja OPC.

 

Nowy Opel Corsa już nagrodzony

Choć na rynku dostępny jest dopiero od kilku dni, to Opel Corsa czwartejgeneracji zdobył już swoją pierwszą nagrodę - tytuł Samochodu Roku wDanii.

 

Opel Corsa - Autobest 2007

Opel Corsa został wyróżniony tytułem Autobest 2007, przyznawanym przezgrono dzienikarzy z 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

Opel Corsa ma 25 lat

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy to General Motors rozpocząłprodukcję rewolucyjnego małego samochodu o nazwie Opel Corsa. Jego produkcjazostała zainaugurowana w hiszpańskiej fabryce Figueruelas, umiejscowionej wSaragossie.

 

Czy warto kupić: Opel Corsa B (1993-2000)

Niemieckie auta brylują wśród ofert aut używanych, dlatego takiemodele jak Opel Corsa cieszą się ogromną popularnością u osób,które poszukują dla siebie samochodu z drugiej ręki. Szczególniedla mało wymagających, którzy oczekują od swoich czterechkółek przede wszystkim łatwej obsługi, niskich kosztóweksploatacyjnych i jak najwyższej niezawodności.

 

Wiemy, jaki jest nowy Opel Corsa E

Nowa Corsa została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Paryżu.Samochód, który w nomenklaturze Opla występuje jako Corsa E topiąta generacja tego modelu. Na drogach w okolicach Frankfurtu i niemieckichautostradach sprawdziliśmy, jaka jest nowa Corsa.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019