Wyszukiwałeś:

dacia X

duster X

. Znaleziono 286 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dacia duster

Spróbuj też wyszukać: dacia duster spalanie dacia duster opinie dacia duster dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 

Dacia Duster w końcu zdobywa szczyt

Debiutująca w marcu na polskim rynku od pierwszych miesięcy cieszyła sięsporym zainteresowaniem. Zarówno w rankingu popularności Top Tenmojeauto.pl, jak i w rzeczywistych słupkach sprzedażowych Dacia Dusterplasowała się dość wysoko. Aż wreszcie przyszedł grudzień i pierwszapozycja wśród najbardziej popularnych modeli. Czy to przełoży się najeszcze lepszą sprzedaż w rozpoczętym właśnie roku?

 

Dacia Duster i Kie obiektem pożądania

Luty ponownie potwierdził, że jedną z najważniejszych cech decydujących ozainteresowaniu nowymi autami przez naszych rodaków pozostaje cena.Najbardziej popularnym modelem w rankingu Top Ten mojeauto.pl trzeci raz zrzędu była Dacia Duster, najczęściej poszukiwaną marką ponownie zaśkoreańska Kia.

 

Dacia Duster: Brzydki ma gorzej

Wielu z nasz zarzeka się, że w swoich ocenach nie sugeruje się wyglądem.Niestety w wielu kwestiach prawda okazuje się inna. Zaszufladkowanie przezwygląd może się okazać niesprawiedliwe o czym przekonaliśmy się wprzypadku Dacii Duster.

 

Dacia Duster to "Dobry Produkt"

Dacia Duster po raz drugi z rzędu otrzymała tytuł Dobry Produkt przyznawanyna podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckichorganizowanego przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

 

Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM 4x4: I na teren, i na miasto

Dacia nie udaje, że tworzy lepsze auta niż są one w rzeczywistości. Niepróbuje mamić klientów atrakcyjnym designem czy długimi listamiwyposażenia. Nieprawdą byłoby jednak stwierdzenie, że jedyną zaletą modelitej marki jest niska cena. Sprawdziliśmy na przykładzie Dacii Duster, coinnego ma jeszcze do zaoferowania.

 

Renault prezentuje: Dacia Duster w wersji pickup

Dacia Duster to dobrze znany w Polsce mały SUV. Jednak na startującym dziśsalonie samochodowym w Buenos Aires można oglądać Dustera Oroch, czyliwersję pickup.

 

Dacia Duster z silnikiem Euro 6

Pod maskę Dacii Duster trafia nowa jednostka benzynowa, która będziespełniać rygorystyczne normy Euro 6. Podobno jest to całkowicie nowakonstrukcja. 

 

Nowa Dacia Duster w przyszłym roku

Dacia intensywnie odświeża swoją gamę modelową. Już jesienią w Paryżuzostanie zaprezentowany nowy Duster. Auto trafi do salonów już wprzyszłym roku.

 

Nowa Dacia Duster ? znamy pełny, polski cennik

Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas nawprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny,oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dacia duster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020