Wyszukiwałeś:

dane

. Znaleziono 13413 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dane

Spróbuj też wyszukać: dane techniczne renault scenic ceny nowyhch aut-fiat panda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1272 wszystkich):

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

Łatwiej sprawdzimy OC sprawcy wypadku

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny wprowadził kolejne udogodnienia dlakierowców. Uruchomiony na stronie Funduszu elektroniczny formularz dosprawdzania OC pojazdu nie wymaga już rejestracji konta i oczekiwanie na mailaz informacją o tym w której firmie, i czy w ogóle, dane auto mapolisę.

 

Nie unikniesz zagranicznych mandatów

Łamanie przepisów drogowych po przekroczeniu granicy Polski częstouchodzi nam bezkarnie, mimo np. uwiecznienia naszego wykroczenia przezfotoradar. Jednak niebawem ma się to zmienić. Unia wymusiła na państwachczłonkowskich zmiany w prawie i już od listopada policja z innychkrajów będzie mogła łatwo ustalić dane sprawcy wykroczenia.

 

Volkswagen Scirocco - dane techniczne

Topowa wersja Scirocco, ta z oznaczeniem R napędzana jest przez silnikbenzynowy TSI o pojemności dwóch litrów. Agregat osiąga moc 280KM. Słabsze wersje benzynowe dostarczają odpowiednio 220, 180, i 125 KM(1.4TSI). Wysokoprężne silniki reprezentuje tylko jeden przedstawiciel - 2.0 TDI.

 

Skoda Octavia RS - dane techniczne

Skodę Octavię RS dostaniemy z jednym z dwóch silników do wyboru- TDI i TSI. Obie jednostki mają pojemność dwóch litrów. Dowyboru jest mechaniczna przekładnia, 6-biegowa lub DSG z 6 przełożeniami.Dane techniczne wersji silnikowych zebraliśmy w dwóch tabelach. 

 

Mitsubishi Outlander - dane techniczne

Dwie wersje benzynowe i dwie wysokoprężne - tak prezentuje się gama silnikowaMitsubishi Outlander. Wszystkie silnik cechuje moc 150 KM. Oto dane techniczneMitsubishi Outlandera.

 

Mazda CX-5 - dane techniczne

Podstawowy silnik w Mazdzie CX-5 2015 to jednostka dwulitrowa, Skyactive-G omocy 160 KM. Auto występuje w wersji z napędem przekazywanym na oś przedniąlub 4x4, w zależności od wersji silnikowej. Przedstawiamy dane technicznejMazdy CX-5 2015.

 

Skoda Superb III - silniki Diesla - dane techniczne

Szukając Skody Superb III z silnikiem diesla możemy wybrać jeden zdwóch motorów - 1,6 TDI oraz 2,0 TDI. Pierwszy występuje wdwóch wariantach, zaś drugi aż w czterech wersjach. Poniżejprzedstawiamy dane techniczne Skody Superb III z silnikami wysokoprężnymi.

 

Skoda Superb III 4x4 - dane techniczne

Napęd 4x4 w Superbie III realizowany jest przez Haldex piątej generacji. DoSuperba 4x4 zostały dopasowane dwa silniki benzynowe - 1,4 TSI i 2,0 TSI orazmotor 2,0 TDI o mocy 150 i 190 KM. Oto dane techniczne Superba występującego znapędem przekazywanym na wszystkie koła.

 

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Amerykański koncern lubi być tajemniczy. Najpierw długo zwlekał z podaniemoficjalnych danych Focusa RS, a teraz wystawił na mocną próbęcierpliwość wszystkich fanów najnowszego supersamochodu GT. Po kilkumiesiącach oczekiwania ujawnił dane techniczne supersamochodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021