Wyszukiwałeś:

deutz

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: deutz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Systemy elektryczne SEGU

Realizacja nowego projektu firmy Segu Polska Sp. z o.o. pochłonie nakładyinwestycyjne w wysokości ponad 16 mln zł. w ciągu 3 lat i pozwoli nautworzenie 31 nowych miejsc pracy. W wyniku realizacji przedsięwzięcia przezspółkę dzialajacą m.in. w sektorze motoryzacyjnym powstanie nowa halaprodukcyjna wraz z magazynem o łącznej powierzchni 10 tys. m2.

 

Mahle od ponad 120 lat

Firma Mahle działająca w branży motoryzacyjnej istnieje na rynku od ponad 120lat. Można powiedzieć, że elementami składowymi milionów tysięcy pojazdówporuszających się po drogach Europy i świata są produkty MAHLE. Zakład wKrotoszynie jest jednym z 70 zakładów MAHLE usytuowanych na całym świecie izatrudnia obecnie około 2400 pracowników.

 

Światowe ciągniki spod Lublina

W podlubelskim Jackowie produkcje rozwija koncern Same Deutz Fahr. Włoskikoncern od kilku lat produkuje i importuje ciągniki rolnicze trzech marek:Lamborghini, Same oraz Deutz Fahr.

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Exide Technologies zasila Saaby

Akumulatory rozruchowe produkowane w Poznaniu przez Exide Technologies S.A.będą dostarczane do zakładów w Trollhättan (Szwecja),które w grudniu 2013 r. ponownie podjęły produkcję aut osobowych markiSaab.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021