Wyszukiwałeś:

elektryczny

. Znaleziono 1408 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elektryczny

Spróbuj też wyszukać: mito alfa elektryczny silnik czuniki do passata 19 TDI PD 130

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1186 wszystkich):

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

Leaf, czyli elektryczny Nissan

Przed kilkoma dniami opublikowaliśmy pierwsze informacje o elektrycznym modeluNissana, który do sprzedaży trafi już w przyszłym roku. Dziś znamyjuż więcej szczegółów, w tym i nazwę modelu, którabrzmieć będzie Leaf.

 

Elektryczny projekt Kumho

Koreańska firma Kumho kojarzy się głównie z oponami samochodowymi.Jednak plany tej firmy wykraczają dużo dalej niż produkowanie ogumienia.Niebawem możemy ujrzeć pierwszy samochód elektryczny tej marki.

 

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówpowiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Elektryczny Vito w testach

Mercedes rozpoczął testy dostawczego Vito z napędem elektrycznym. Autotestowane jest w Hiszpanii, gdzie jeśli pomyślnie przejdzie próby,będzie również produkowane. Jak podkreślają szefowie Mercedesa, topierwszy elektryczny van na świecie, który został wyposażony w tętechnologię w fabryce.

 

Elektryczny Volkswagen... Milano

Milano. Tak pierwotnie miała nazywać się Alfa Giulietta. Wczoraj na targach wHanowerze zaprezentowany został koncepcyjny model Volkswagena o takiej nazwie.Jednak nie nazwa jest tu najważniejsza, a napęd elektryczny, który wpierwszych produkcyjnych modelach Volkswagena ma się pojawić w 2013 roku.

 

Elektryczny SLS

Sportowe samochody napędzane za pomocą silnika elektrycznego to na pewnoprzyszłość motoryzacji. Potwierdza to Mercedes prezentując w pełnielektryczny model SLS AMG E-Cell Prototype.

 

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Choć firma Ursus kojarzy nam się głównie z mknącym po polu czerwonym ciągnikiem, to zakres jej działalności jest znacznie szerszy. Niebawem lublińskich pasażerów będzie woził elektryczny autobus miejscowejprodukcji.

 

Elektryczny Seat Mii electric

Po prezentacji Skody Citigo-e iV przyszedł czas na jej bliźniaka – SeataMii electric.

 

Cupra Tavascan. Nowy elektryczny SUV

Cupra Tavascan to pokazany na salonie samochodowym we Frankfurcie prototypelektrycznego sportowego SUV-a o mocy przekraczającej 300 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019