Wyszukiwałeś:

f40

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Ferrari pracuje nad turbo-silnikiem

Jak donosi magazyn Autocar włoska stajnia z Maranello pracuje obecnie nadrozwojem turbodoładowanego silnika. Potwierdzają to schematy, którewpłynęły do włoskiego urzędu patentowego.

 

Ferrari walczy z turbodziurą

Producenci supersamochodów w miarę możliwości omijali szerokim łukiemturbodoładowanie. Zamiast niego montowali pod karoserią potężne, wolnossącejednostki. Jednakże czasy się zmieniają, wymogi ekologii są coraz bardziejrestrykcyjne. Wobec czego nawet Ferrari zastanawia się nad wykorzystaniemturbodoładowania.

 

Jamiroquai na VERVA Street Racing!

Jay Kay, lider Jamiroquai, weźmie udział 18 czerwca w VERVA Street Racing!Znany ze swojej wielkiej miłości do sportowych samochodów, artystapoprowadzi w specjalnej paradzie Porsche Legends unikatowy model 914/6GT z 1970r.

 

Ferrari F40 ma już 25 lat

W roku 1987 Ferrari zaprezentowała model F40, który powstał z okazji 40-lecia firmy. Auto jest modelem stworzonym za życia założyciela marki, Enzo Ferrariego. W tym roku mija 25 lat od momentu pojawienia się tego kultowego auta.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 

Top 7 samochodów z dzieciństwa

Można powiedzieć, że to dość specyficzny ranking. Wszystko dla tego, iżzmusza nas do cofnięcia się w czasie, gdy najbardziej porywające samochodywidniały na plakatach, nad łóżkiem każdego z nas. Oto powrótdo dziecięcych marzeń i to na pewno nie tylko naszych, redakcyjnych marzeń.

 

Jeden tor, jeden kierowca i cztery wyjątkowe auta Ferrari

To istna orgia motoryzacyjnych zmysłów, gwałt na marzeniach każdegofana motoryzacji. Włosi na tor Fiorano dostarczyli cztery legendarne modele Ferrari. Za kierownicą zasiadł kierowca testowy, który pracuje dla producenta z Maranello od końca lat 60. ubiegłego wieku.

 

Sam zbuduj Ferrari F40

Chcesz mieć legendarne Ferrari F40 nie pozbywając się jednocześnie domu i całych oszczędności życia? Teraz to możliwe i nie chodzi wcale o kupowanielichej repliki na bazie Pontiaca Fiero. Z pomocą nadeszła firma LEGO!

 

Ferrari Erica Claptona na sprzedaż

Eric Clapton znany i ceniony kolekcjoner Ferrari. Do tego stopnia, że firmastworzyła dla niego jedyny na świecie egzemplarz SP12 EPC. Jednak tym razem naaukcję trafia jedna z ikon motoryzacji – model F40, który przezkilka lat należał do muzyka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018