Wyszukiwałeś:

filtry

. Znaleziono 349 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtry

Spróbuj też wyszukać: filtry paliwa filtry golf III filtry kabinowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Bosch i Denso we Wrocławiu?

Bosch i Denso podpisali umowę o współpracy w zakresie budowy fabryki, którama byc zlokalizowana w Europie Środkowo-Wschodniej. Niemcy i Japończycyposzukując lokalizacji Wrocławiu.

 

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu

Rząd wesprze inwestycję Boscha i Denso, które chcą zbudować fabrykęfiltrów do silników Diesla. Japońsko-niemieckie joint venture dostanie pomocna budowę we Wrocławiu fabryki wartej 60 mln EUR – informuje PulsBiznesu.

 

Wiosenna akcja Nissana

W dniach od 15 kwietnia do 15 maja w autoryzowanych salonach i serwisach markiNissan przeprowadzona zostanie specjalna akcja, w ramach której świadczonebędą usługi kontroli technicznej po obniżonych cenach.

 

Inwestycja Boscha i Denso

W ciągu dwóch lat w Mirkowie pod Wrocławiem powstanie fabryka produkującafiltry do samochodów z silnikami Diesla. Ich wytwarzaniem zajmie się spółkajoint venture Advanced Diesel Particulate Filtres sp. z o.o., którą powołałyBosch i Denso.

 

Master-Sport inwestuje w Gorlicach

Niemiecka firma Master-Sport Automobiltechnik, zajmująca się produkcjączęści zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego, już w połowie tego rokuzakończy inwestycję związaną z budową centrum produkcyjno-dystrybucyjnego wGorlicach.

 

Filtry do Diesla z Wrocławia

Już w maju tego roku w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej możerozpocząć inwestycję joint venture Boscha i Denso. Advanced DieselParticulate Filters ma produkować we Wrocławiu filtry do silnikówDiesla, przy których produkcji znajdzie pracę 250 osób.

 

FAP oznacza problemy?

Nie tylko na rynku samochodów nowych, ale od dobrych paru lat na rynkuwtórnym spotykamy coraz więcej samochodów w którychzastosowano technologie mające obniżyć emisję szkodliwych cząsteczek.Czasami jednak te rozwiązania mogą mieć szkodliwy wpływ na stan naszegodomowego budżetu.

 

Wadliwy DPF w Mitsubishi L200

O tym, że filtry cząstek stałych mogą być przyczyną problemów,wiedzą chyba wszyscy użytkownicy diesli z tym elementem. W przypadkuMitsubishi L200 ryzyko usterki tego filtra są jednak większe.

 

Donaldson wybuduje fabrykę filtrów w Skarbimierzu

Amerykańska firma Donaldson Company, Inc., producent filtrówprzemysłowych, podjęła decyzję o budowie kolejnej fabryki w Europie, apierwszej w Polsce, która powstanie w Skarbimierzu. Wyprodukowane wwojewództwie opolskim filtry będą zaopatrywały klientów zEuropy oraz Rosji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019