Wyszukiwałeś:

gazowa

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gazowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Clio na gaz

Renault wprowadza do swojej oferty pierwszy model z fabryczną instalacjągazową. Modelem tym będzie druga generacja Renault Clio, wciąż sprzedawana,mimo obecności na rynku trzeciej odsłony tego modelu.

 

Przebudowa Mostu Szczytnickiego we Wrocławiu

Skanska podpisała kontrakt na przebudowę Mostu Szczytnickiego we Wrocławiu wciągu drogi krajowej nr 8. Wartość projektu wynosi 36,4 mln zł brutto. Jestto jedna z największych inwestycji w stolicy Dolnego Śląska w ostatnichlatach. Projekt ma zostać zrealizowany w ciągu 21 miesięcy. Zamawiającymjest Zarząd Dróg i Komunikacji we Wrocławiu.

 

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej ofertywyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w składktórego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

 

Wrocław: utrudnienia w rejonie Szczytnickiego

W związku z dużym obciążeniem ruchem na moście tymczasowym (zastępującymprzebudowywany most Szczytnicki w ciągu DK nr 8) zaistniała koniecznośćwymiany nawierzchni. Spowoduje to duże utrudnienia w ruchu w północnejczęści Wrocławia.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Koniec hossy na autogaz?

Ministerstwo Finansów przygotowało projekt nowej ustawy o podatkuakcyzowym, a wraz z nim chce zwiększyć stawki tego podatku na gaz ziemny. I toznacznie, bo aż o 23 grosze na litrze LPG.

 

Skanska wybudowała odcinek DTŚ

Zakończyła się budowa 3,2 km odcinka Drogowej Trasy Średnicowej„Zachód” na terenie Rudy Śląskiej. Kierowcy mogą jużkorzystać z trasy, która ma umożliwić szybszy przejazd z Rudy dopozostałych miast aglomeracji śląskiej.

 

Pelplin będzie mieć obwodnicę

Firma Skanska podpisała umowę na budowę obwodnicy Pelplina. Nowa 4,3 kmjednojezdniowa droga znajdzie się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 229.Trasa ma ułatwić dojazd do autostrady A1. Prace budowlane ruszą już wsierpniu.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018