Wyszukiwałeś:

gm X

daewoo X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gm daewoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Dwa modele z GM

Koncern General Motors planuje budowę dwóch nowych modeli przeznaczonychna rynek chiński. Prace rozwojowe odbywać się będą w centrum technicznym GMw Russelsheim, w Niemczech.

 

Limuzyna Daewoo

Na trwającej jeszcze wystawie samochodowej w Seulu GM Daewoo zaprezentowałoprototypową wersję limuzyny klasy średniej wyższej. Na 2008 rok zaplanowanojuż rozpoczęcie sprzedaży tego auta, oczywiście na rynku koreańskim.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

GM FSO wciąż nie powstaje

Warszawska FSO już od kilku miesięcy oczekuje na zakończenie swojego związkuz firma General Motors.

 

Rosjanie skopiowali Lacetti

Południowokoreańska marka-córka koncernu General Motors, GM Daewoozłożyło zawiadomienie do krajowej prokuratury w Seulu, o popełnieniuszpiegostwa przemysłowego przez rosyjskiego producenta samochodów TagAS.

 

General Motors inwestuje w GM Daewoo

Ponad 400 mln dolarów gotówki zainwestuje koncern General Motors współkę GM DAT, głównego producenta samochodów markiChevrolet m.in. na rynek europejski. Dzięki temu zwiększy swój udziałw tej firmie z obecnych 50,9% do 70,1%.

 

Koniec z Daewoo

Już w pierwszej połowie tego roku na motoryzacyjnej mapie świata znikniemarka Daewoo. Dla wielu Polaków kojarząca się z tanimi pojazdami,odejdzie na zasłużoną emeryturę.

 

Chevrolet Aveo: Nie oczekuj zbyt wiele

Czasy Daewoo już dawno minęły. Koreański koncern zrezygnował niedawno zeswojej ojczystej marki na rzecz nowego rozdziału sygnowanego bursztynowymkrzyżykiem. Zobaczmy czy produkowany na Żeraniu Chevrolet Aveo jest skazany nasukces.

 

Lubimy koreańskie auta - czy to sentyment po Daewoo?

Przełom ubiegłego i obecnego stulecia to na polskim rynku w segmencie nowychaut dominacja modeli marki Daewoo. Choć dziś pozostało jedynie wspomnienie potej marce, utrzymujące się głównie dzięki obficie zaopatrzonemurynkowi wtórnemu, koreańska motoryzacja cały czas trzyma się dobrzenad Wisłą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gm daewoo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018