Wyszukiwałeś:

gmc

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gmc

Spróbuj też wyszukać: gmc savana gmc truck gmc vandura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

GMC uderza w niszę

Producent samochodów, GMC zaprezentował właśnie nowy model Acadia.Jest to pierwszy pojazd typu crossover który dołączy do zestawienia tejmarki, wypełniając niszowy segment na rynku.

 

Prezes GM zarobi 1 dolara przez rok

Pożyczki od rządu, restrukturyzacja firmy, zmiany w gamie modelowej tonajważniejsze punkty planu długoterminowej rentowności, jaki General Motorsprzedstawił przed Kongresem USA.

 

Umarł król, niech żyje król(?)

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, apozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta nasukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza oddziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego znajwiększych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. GeneralMotors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, bywalczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realneszanse?

 

GM usuwa z aut swoje logo

Koncern General Motors nie będzie w przyszłości umieszczał swojego logo naświeżo wyprodukowanych samochodach. Firma chce w ten sposób wzmocnićwizerunek.

 

Amerykański wszędołaz

W Detroit GM planuje przedstawić GMC Sierra All Terrain HD Concept, auto,które może znaleźć się wszędzie.

 

Kolejny airbag dla naszego bezpieczeństwa

Już wkrótce o nasze bezpieczeństwo dbać będzie jeszcze jedna poduszkapowietrzna. General Motors w trzech swoich modelach - Buick Enclave, GMC Acadiai Chevrolet Traverse - wprowadził kolejny rodzaj poduszki powietrznej.Centralnie umieszczona ma chronić kierowcę i przedniego pasażera podczaszderzeń bocznych.

 

GMC pracuje nad Hummerem

Pewne informacje wskazują na to, że firma GMC pracuje nad modelem,który miałby przywrócić do życia Hummera, który zprzyczyn ekonomicznych został pogrzebany kilka lat temu. Auto miałoby siępojawić na rynku w ciągu kilku lat.

 

General Motors rozważa konkurenta Jeepa Wranglera

Chodzą słuchy, że w GMC, marce która należy do General Motorspowstaje plan stworzenia nowego auta, typowo w teren. Wszystko po to bynawiązać walkę z Jeep i jego kultowym modelem Wrangler.

 

General Motors skraca gwarancję

Choć producenci przyzwyczaili nas raczej do systematycznego wydłużania okresu gwarancji, amerykańskie General Motors idzie w przeciwną stronę.Niektóre auta będą chronione krócej niż dotąd.

 

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

To piąta edycja konkursu Ward's 10 Best Interiors. Przedstawiamyzwycięzców: dziesięć samochodów z najpiękniejszymi,najbardziej funkcjonalnymi - po prostu najlepszymi kabinami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018