Wyszukiwałeś:

golf X

gte X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: golf gte

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Car of the Year - cz.10

W ubiegłym roku najlepszym samochodem został wybrany Renault Megane. O tym,kto triumfuje w tym roku, przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

 

Volkswagen pokazuje elektrycznego Golfa GTE

Volkswagen w przeszłości dna GTI przeszczepił do auta z silnikiemwysokoprężnym. Wielu było wściekłych. Ciekawe co powiedzą na ten zabieg?Przedstawiamy Golfa GTE.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Fabryka VW świętuje kolejny rekord

W Wolfsburgu osiągnięto kolejny znaczący wynik. W poniedziałek z taśmyprodukcyjnej zjechał 42-milionowy samochód wyprodukowany w tamtejszymzakładzie.

 

Hybrydowy Passat w Paryżu

Volkswagen przyszykował konkurenta dla hybrydowego Mondeo. Passat GTE dosprzedaży trafi w drugiej połowie 2015 roku. Auto dostaniemy w nadwoziu sedani kombi.

 

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Spośród wstępnej grupy 36 aut, jurorzy plebiscytu World Car Of The Year wybrali po trzy samochody w każdej z pięciu kategorii. Oto finaliściWCOTY.

 

Volkswagen Golf GTE Sport - przyszłość VW nad Worthersee

Spotkanie wielbicieli tuningu nad austriackim jeziorem Worthersee to jak zwykleokazja dla Volkswagena, by pokazać wyjątkowe samochody. W tym roku Niemcyzdecydowanie stanęli na wysokości zadania.

 

Premiera: Volkswagen Golf GTE

Czasy, gdy ekologia i sport funkcjonowały po dwóch stronachnieprzerwalnej granicy już dawno minęły. Gdy Volkswagen w 1976 rokuprzedstawił pierwsze GTI nikt nie myślał, że pojawi się wersja ekologicznaz dodatkowym silnikiem elektrycznym. Błąd, ten samochód już jest.

 

Hybrydowe Skody już za trzy lata

Problem z emisją spalin w silnikach Volkswagena spowodował, że koncernprzyspieszył prace nad wdrażaniem samochodów zasilanych w sposóbalternatywny. Technologia hybrydowa zagości niebawem w Skodach, a w kolejceustawia się już Kodiaq i Superb.

 

15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG

Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjnądwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "golf gte".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018