Wyszukiwałeś:

graniczne

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: graniczne

Spróbuj też wyszukać: graniczne Dorochuck ubezpieczenie graniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Zwadroń-Skalite otwarte

W obecności ministrów transportu Polski i Słowacji zostało otwarteprzejście graniczne Zwardoń-Skalite. Tym samym w Zwardoniu są czynne dwadrogowe przejścia graniczne: Zwardoń-Myto i Zwardoń-Skalite. Na obydwu tychprzejściach będzie obowiązywał ruch towarowy o dopuszczalnej masiecałkowitej do 7,5 tony.

 

Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku przybyły aż cztery nowe przejścia graniczne. 4 czerwcaotwarto polsko-czeskie drogowe przejście graniczne Nowa Morawa-Stare Mesto, awcześniej 3 nowe przejścia graniczne: polsko-niemieckie przejściePieńsk-Deschka oraz przejścia polsko-czeskie: Orlica-Vrchmezí iPstrążna-Zdarky.

 

W grudniu nowe przejście graniczne z Rosją

Jeszcze w tym roku zostanie otwarte nowe polsko-rosyjskie przejście graniczneGrzechotki – Mamonowo II. Na przejściu będzie się odbywał ruchsamochodów osobowych, autobusów i samochodów ciężarowychbez odpraw weterynaryjnych i fitosanitarnych. W ciągu roku służby granicznebędą mogły odprawić ponad 1,8 mln samochodów osobowych i około 300tys. ciężarowych.

 

GDDKiA : do końca 2011 powstanie brakujący kilometr do Świecka

Pod koniec 2011 roku gotowy będzie brakujący odcinek drogi krajowej nr 2 odługości 1,1 km między autostradą A2 (węzeł Świecko) a granicą Polski.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozstrzygnąćprzetarg na wybór wykonawcy tego odcinka drogi jeszcze w styczniu lub napoczątku lutego br. Po 2012 roku będzie realizowany również nowyprzebieg drogi krajowej nr 2 omijający od południa przejście graniczne wŚwiecku.

 

Przebudowa przejść granicznych na DK 8 i DK 33

Jeszcze przed UEFA Euro 2012 przebudowane zostaną dwa przejścia graniczne zRepubliką Czeską znajdujące się w ciągu dróg krajowych. GDDKiAprowadzi przebudowę przejść na DK 8 (Kudowa-Słone) oraz na DK 33(Boboszów).

 

Podlaskie inwestycje graniczne

Drogowe przejście graniczne w Połowcach i kolejowe w Siemianówce– to obecnie dwie ogromne inwestycje, które prowadzi wojewodapodlaski. Wsparcie finansowe pochodzi miedzy innymi ze Szwajcarsko-PolskiegoProgramu Współpracy.

 

Budowa przejścia w Połowcach na półmetku

Drogowe przejście graniczne w Połowcach zmienia się w oczach. To obecnienajwiększa budowa na wschodniej granicy Polski. Za niespełna dwa lata będzie to nowoczesne międzynarodowe przejście graniczne o powierzchni 18hektarów.

 

Ponad 250 mln zł na przejścia graniczne na Podkarpaciu

Ponad 250 mln zł z budżetu państwa i środków pomocowych zostałoprzekazane w ciągu ostatnich sześciu lat na modernizację drogowych przejśćgranicznych w województwie podkarpackim i budowę nowego przejścia wBudomierzu, które już wkrótce zostanie otwarte.

 

Nowe przejście graniczne Podkarpaciu

Pod koniec minionego roku otwarto nowe, polsko-ukraińskie drogowe przejściegraniczne Budomierz-Hruszew. Wcześniej, na Podkarpaciu funkcjonowały trzydrogowe przejścia graniczne: w Korczowej, w Medyce, w Krościenku.

 

Zamknięcia na DK nr 78 do granicy w Piwnicznej Zdroju

W związku z prowadzoną przebudową drogi krajowej nr 87 w Piwnicznej Zdrojukonieczne jest czasowe zamknięcie drogi i wstrzymanie ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023