Wyszukiwałeś:

grudziadz

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grudziadz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

A1 Grudziądz -Toruń pierwsze projekty

Ruszą prace projektowe przy kolejnym odcinku A1. GDDKiA podpisała umowy naopracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, projektubudowlanego i projektu wykonawczego, dokumentacji przetargowej i kosztorysuinwestorskiego a także pełnienie nadzoru autorskiego dla autostrady A1 naodcinku Nowe Marzy - Czerniewice.

 

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Bieżące informacje o A-1 Grudziądz - granica z Czechami

W związku z decyzją ministra transportu o wygaśnięciu koncesji dla firmy GTCna odcinek autostrady A1 Gdańsk – Toruń, Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad poinformowała, że odcinek Gdańsk-Grudziądz będzierealizowany przez firmę GTC (do końca 2008 r.) a odcinek Grudziądz-Toruńbędzie realizowany przez GDDKiA.

 

GTC bez koncesji na A1 Grudziądz – Toruń

Minister Transportu Jerzy Polaczek podtrzymał decyzję o wygaśnięciu koncesjina budowę i eksploatację autostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk - Toruńudzielonej spółce Gdańsk Transport Company S.A. (GTC). SpółkaGTC chce odwołać się od decyzji w sądzie.

 

Średnicówka i most połączy Grudziądz z A1

Gdański Transprojekt będzie wykonawcą kompleksowej dokumentacji projektowejna budowę II etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Wykona także projektodcinka od węzła autostradowego Grudziądz do skrzyżowania z ul.Południową. W ten sposób rozwiązany zostanie problem połączeniaśrednicówki z autostradą A1.

 

Grudziądz: Powstanie III etap Trasy Średnicowej

W połowie stycznia bieżącego roku miało miejsce spotkanie dotyczące budowyIII etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Odcinek drogi do węzła naautostradzie A1 będzie kosztować 80 mln zł. Inwestycja ma zostaćzrealizowana do 2011 roku.

 

Grudziądz: Wybudują węzeł i Trasę Średnicową

W najbliższych latach prawdopodobnie uda się rozwiązać problemykomunikacyjne Grudziądza. Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradwybuduje kolejny odcinek Trasy Średnicowej, która połączy miasto zautostradą A1 oraz wielopoziomowy węzeł drogowy.

 

Grudziądz: pre-umowa na średnicówkę

Została podpisana pre-umowa na realizację budowy II etapu Trasy Średnicowej wGrudziądzu od ul. Droga Łąkowa do ul. Południowej i etapu III od węzła„Grudziądz” do połączenia z drogą krajową nr 55.

 

Grudziądz przymierza się do Trasy Średnicowej

Ustalono szczegóły dotyczące przekazania przez GDDKiA grudziądzkiemusamorządowi pełnej dokumentacji III podetapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu.Samorząd ma otrzymać dokumentację jeszcze w marcu br. Wówczas naprzełomie marca i kwietnia możliwe byłoby ogłoszenie przetargu na wykonawcętej inwestycji.

 

Grudziądz: remont Chełmińskiej zakończony

Zakończyła się modernizacja odcinka ul. Chełmińskiej (DK 55) w Grudziadzu.Prace prowadzono na odcinku od ulicy Bydgoskiej do Kraszewskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018