Wyszukiwałeś:

hybrid

. Znaleziono 818 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrid

Spróbuj też wyszukać: Hybryda toyota hibrid hybrid HONDA CIVIC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 673 wszystkich):

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Toyota Yaris Hybrid-R zdominuje targi IAA

Toyota w Frankfurcie zaprezentuje światu koncepcyjnego Yarisa Hybrid-R,który będzie przedsmakiem togo, co japoński producent przedstawi natargach IAA. Uwierzcie, że będzie ciekawie.

 

Kia Optima Hybrid: Jedyna taka w segmencie

Kia Optima to świetnie prezentujący się samochód, którywyróżnia się w segmencie D  nie tylko stylistyką, ale i ekologiczną ofertą. Oprócz wersji benzynowej i wysokoprężnej możemy zakupić Optimę Hybrid. Czy taki krok będzie najlepszą decyzją w naszym życiu?

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: Kosztowna gra w zielone

Volvo V60 Plug-in Hybrid to jeden z niewielu ekologicznych samochodów narynku, a na pewno pierwszy w ofercie szwedzkiej marki, który może byćnapędzany olejem napędowym i prądem. Do setki przyspiesza w 6 sekund ipodobno potrafi zadowolić się kilkoma kroplami paliwa na 100 km. Problem wtym, że zanim tak naprawdę zdoła to udowodnić, na polskim rynku będzie jużgatunkiem wymarłym.

 

Ford Mondeo Hybrid - Hybryda prawie idealna

O nowym Fordzie Mondeo sceptyczni mówili, że w Europie pojawił się odwa lata za późno, przez wzgląd na nowocześniejszego VolkswagenaPassata. Na Starym Kontynencie jest oczywiście duże grono klientów,które sympatyzuje z Mondeo i mimo późnego debiutu auto spod znaku"błekitnego owalu" wyprzedziło Passata B8 w rankingachsprzedażowych w Polsce.  Zobacz, czy uda się ich przekonać do wersji zhybrydowym napędem. Dziś daniem głównym jest Ford Mondeo Hybrid.

 

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid

Porsche zaprezentowało topową, najmocniejszą odmianę modelu Cayenne i Cayenne Coupe. Jest nią hybryda plug-in, model Turbo S E-Hybrid.

 

Opel Grandland X Hybrid. Znamy cenę

Opel Grandland X Hybrid to hybryda plug-in z napędem na przednią oś. Wersjata dołącza do mocniejszego wariantu, z napędem na wszystkie koła.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023