Wyszukiwałeś:

impreza X

rs X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: impreza rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Subaru Impreza RS: Młodszy brat legendy

Polski oddział Subaru wprowadza na rynek limitowany model specjalny Impreza"RS". Wyposażony w 2-litrowy, 16-zaworowy silnik o mocy 160 KM,samochód ma być tańszą ale mimo wszystko ciekawą alternatywą dlamocno sportowych wersji Imprezy WRX i STi.

 

WRC: Tytuł MŚ konstruktorów dla Forda

Zespół BP-Ford World Rally Team zapewnił sobie tytuł Rajdowego MistrzaŚwiata FIA w klasyfikacji zespołów fabrycznych. Marcus Groenholm i TimoRautiainen w Fordzie Focus RS WRC odnieśli w Rajdzie Nowej Zelandii swojeszóste zwycięstwo w tym sezonie. Drugie miejsce ze stratą 56 sekund zajęlijadący takim samym samochodem Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen.

 

Impreza zaatakuje wiosną

Subaru zaprezentuje podczas międzynarodowych targów w Nowym Jorku samochód,który kontynuować będzie rywalizację z Mitsubishi. 4 kwietnia odwiedzającytargi będą mieli okazję ujrzeć na żywo najnowszą generację modeluImpreza.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Hyundai i30 samochodem roku w Australii

Hyundai i30 z silnikiem diesla zdobył tytuł najlepszego samochodu 2007 roku narynku australijskim. Ponadto i30 zdobył również tytuł najlepszegopojazdu ekologicznego (Green Car) CARSguide.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

Subaru Impreza Concept w LA

FHI, czyli Fuji Heavy Industries Ltd., właściciel Subaru, pokazał dziś nakalifornijskich targach koncepcyjną wizję przyszłych wersji ikony japońskiejmarki.

 

98 załóg wystartuje z Warszawy!

327 załóg widnieje na liście zgłoszeń XIV Rajdu Monte CarloSamochodów Historycznych. Impreza ta podobnie jak przed laty klasyk MonteCarlo rozpoczyna się zlotem gwiaździstym z  pięciu miast Europy orazAfryki Północnej. Wśród nich jest także Warszawa, któraspotkała sie z największym zainteresowaniem rajdowców.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "impreza rs".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019