Wyszukiwałeś:

instalacja X

gazowa X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: instalacja gazowa

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa toyota zafira instalacja gazowa instalacja gazowa mazda premacy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Clio na gaz

Renault wprowadza do swojej oferty pierwszy model z fabryczną instalacjągazową. Modelem tym będzie druga generacja Renault Clio, wciąż sprzedawana,mimo obecności na rynku trzeciej odsłony tego modelu.

 

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej ofertywyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w składktórego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

 

Mitsubishi Lancer... na gaz

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny modelLancer przystosowany do montażu instalacji gazowej.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Seaty z instalacją LPG

Seat dołączył do grona tych producentów, którzy będą walczyćo klienta również za pomocą wersji z fabrycznie montowaną instalacjąLPG. Na autogaz będą mogły być napędzane niemal wszystkie modele, jakie sądostępne w gamie hiszpańskiej marki.

 

Trzy modele Mitsubishi z instalacją LPG

U polskich dilerów Mitsubishi można zamawiać już trzy modele zinstalacją LPG wraz z pełną gwarancją. Swoje auta mogą wyposażyćrównież właściciele używanych samochodów Mitsubishi.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Nowa Skoda Fabia teraz z instalacją LPG

Na polskim rynku debiutuje Fabia z instalacją LPG przygotowaną przez firmęLandi Renzo. Włosi opracowali nowy system wtryskiwania gazu, który ochrania silnik przed przegrzaniem.

 

Już 3 mln aut z LPG na polskich drogach

Popularność aut napędzanych autogazem nie tylko nie maleje, co wciążrośnie w szybkim tempie. Coraz więcej Polaków decyduje się na montażinstalacji LPG do nowych aut, a także do samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI LPG: Gdy koszty są najważniejsze

Benzyna, olej napędowy, LPG, CNG, biopaliwo, energia elektryczna, wodór- choć wybór paliw do samochodów jest dziś coraz większy,wciąż synonimem największych oszczędności pozostaje płynny gaz.Sprawdziliśmy na przykładzie nowej Skody Fabii LPG, czy i jak dużo możnazaoszczędzić na zakupie tej wersji silnikowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "instalacja gazowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019