Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

malopolskie X

kraków X

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe malopolskie kraków drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Kraków planuje inwestycje

Ponad 2,8 mld zł miasto Kraków zamierza przeznaczyć do 2010 roku narealizację inwestycji wymienionych w Wieloletnim Programie Inwestycyjnym.Strategiczną grupę inwestycji stanowią inwestycje w infrastrukturę drogową.

 

Kraków: otwarto estakadę nad rondem Polsadu

Od wtorku, 6 czerwca br., po niecałym roku od rozpoczęcia budowy, kierowcymogą korzystać z estakady nad rondem Polsadu w Krakowie. Inwestycja owartości 27 mln zł finansowana była z budżetu miasta.

 

Kraków: zmiany na rondzie Ofiar Katynia

Od poniedziałku (12 kwietnia) wprowadzone zostały zapowiadane wcześniejzmiany na rondzie Ofiar Katynia w Krakowie.

 

Zmiany organizacji ruchu w Krakowie

W nocy z 15 na 16 czerwca rozpoczął się kolejny etap prac na Rondzie OfiarKatynia, który potrwa 2,5 miesiąca. Wprowadzona została nowaorganizacja ruchu. Natomiast od czwartku (17 czerwca) zmiany wystąpiąrównież w związku z drugim etapem rozbudowy ul. Surzyckiego - Botewa.

 

Zielona inwestycja w Krakowie

Przebudowa ronda Ofiar Katynia to nie tylko dwa tunele łączące ul.Jasnogórską z al. Armii Krajowej oraz największa w Krakowie estakada(ponad 400 m długości). W skład inwestycji wchodzi także rekultywacjaterenów zielonych.

 

Krakowskie inwestycje dostały fundusze z rezerwy

Krakowskie inwestycje - budowa estakady nad Rondem Ofiar Katynia i remont ul.Wyki uzyskały dofinansowanie ze środków rezerwy  budżetu państwana projekty drogowe.

 

Próby obciążeniowe na krakowskiej estakadzie

W niedzielę, 23 października rozpoczną się testy obciążeniowe największejw Krakowie estakady, biegnącej w ciągu ul. Conrada i ul. Radzikowskiego.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Rondo Ofiar Katynia do dyspozycji kierowców

Od 15 listopada otwarte są tunele pod rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Terazten kluczowy dla Krakowa węzeł komunikacyjny będzie już w całości oddanydo dyspozycji kierowców. 90 – metrowe tunele leżące na liniipółnoc – południe ułatwią wjazd do Krakowa od strony Olkusza idrogi krajowej nr 94, a także bezkolizyjny wyjazd z miasta w kierunkupółnocnym.

 

Kraków: wyremontują most Wandy i ul. Centralną

Od 29 listopada rozpocznie się remont mostu Wandy w Krakowie. Od tego dniaruszy też wymiana nawierzchni ulicy Centralnej. Remonty zakończą się dopołowy grudnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe malopolskie kraków drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019