Wyszukiwałeś:

klasa X

r X

. Znaleziono 737 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klasa r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 633 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakr>prawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowar>klasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes Klasa R do poprawek

Jeden z nowszych produktów Mercedesa, Klasa R musi stawić się w serwisachr>dealerskich z powodu awarii. Jak donosi niemiecki, branżowy magazyn "Auto Motorr>und Sport", 11 800 egzemplarzy tego modelu ma wady mocowania pasówr>bezpieczeństwa i instalacji elektrycznej.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemar>nowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelur>powiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Zmodernizowana Klasa R

Już jesienią, zaledwie dwa lata po premierze Mercedesa klasy R, pojawi sięr>lekko zmodernizowana wersja tego auta. Poza zmianami w designie, pojawią sięr>wersje 5- oraz 7-osobowe, z napędem na tylną oś oraz z nowymi jednostkamir>napędowymi.

 

C-klasa z długim tyłem

Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Mercedes klasa C w wersjir>kombi. Auto to będzie czerpać ze wszystkich rozwiązań swojego mniejszegor>brata, a przy tym będzie oferować największą w segmencie przestrzeńr>bagażową.

 

Klasa R po liftingu przyłapana

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ukazują Mercedesa Klasy R z delikatnymr>kamuflażem, co świadczy o tym, że odświeżona wersja jest już prawie gotowar>do debiutu rynkowego.

 

Odmieniona R-klasa

Jeden z najsłabiej sprzedających się modeli Mercedesa - klasa R - doczekałr>się zmian, które mają pomóc mu odmienić ten stan rzeczy.r>Odświeżony van z gwiazdą na masce światową premierę ma na rozpoczynającejr>się dziś wystawie samochodowej w Nowym Jorku.

 

Całkowicie nowa B-klasa

B klasa, choć należy do niezwykle popularnego segmentu modeli kompaktowych,r>nigdy nie należała do najlepiej sprzedających się Mercedesów. Byćr>może nowa generacja tego modelu, która już niebawem pojawi się nar>drogach, zmieni tę sytuację. Premiera światowa nowej B-klasy oczywiście jużr>we wrześniu na wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Mercedes i opancerzona Klasa M

Do gamy specjalnych opancerzonych Mercedesów Guard dołącza Klasa M.r>Fani niemieckich SUVów, którzy obawiają się o swoje życier>mogą podróżować bezpieczniej dzięki nowemu opancerzonej wersji SUVar>ze Stuttgartu.

 

Mercedes Klasy R może wrócić do oferty

Pamiętacie jeszcze Mercedesa Klasy R? Nie? Nic dziwnego, ten samochód r>nie zrobił wielkiej kariery na naszych drogach. Ale wygląda na to, że ekipar>ze Stuttgartu szykuje drugie podejście.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klasa r".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019