Wyszukiwałeś:

krakow

. Znaleziono 186 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakow

Spróbuj też wyszukać: krakow przynaleznosc do jakiego wojewodztwa krakow przemysl krakow inwestycje drogowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Autostrada Wrocław-Kraków

28 października 2005 roku o godzinie 11 na węźle Kleszczów zostanieuroczyście oddany do ruchu nowopowstały odcinek autostrady A4 Kleszczów -Sośnica długości 19 kilometrów - informuje GDDKiA.

 

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Zakończyły się prace modernizacyjne drogi wojewódzkiej 780 Kraków -Chełmek. Koszt modernizowanego odcinka od Alwernii do Chełmka wyniósł ponad12 milionów złotych, z czego ponad 70% sfinansowała Unia Europejska.

 

Kraków: 3 ważne ulice

Zmodernizowano kolejne krakowskie ulice: Powstańców Śląskich, Konopnickiejoraz Wielicką. Wyremontowano także wiadukt na ul. Konopnickiej.

 

Otwarto oferty A4 Kraków – Szarów

Otwarto oferty złożone w przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzy węzłem„Wielicka” a węzłem „Szarów”. Spośród 8 firm ikonsorcjów zaproszonych do II etapu przetargu, oferty złożyło 7 oferentów.Oferty oscylowały wokół kwoty 900 milionów złotych. Autostradę chcą,oprócz polskich firm, budować: Niemcy, Portugalczycy, Francuzi, Grecy,Austriacy i Hiszpanie.

 

A4 Kraków – Szarów jeszcze w październiku?

20 kilometrowy odcinek autostrady A4 na odcinku Kraków –Szarów zostanie oddana do użytku na przełomie października i listopada– zapowiada GDDKiA. Możliwe, że kierowcy skorzystają z autostradyjeszcze przed szczytem komunikacyjnym na Wszystkich świętych.

 

A4 Kraków – Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dlakierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczysteprzecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak naoficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekaćkilka dni.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Nowy łącznik pozwoli ominąć Kraków

Kierowcy mogą już pojechać nowym odcinkiem drogi krajowej z węzłamiModlnica i Radzikowskiego (woj. małopolskie). Trasa zapewnia bezpośredniepołączenie drogi krajowej nr 94 z A4 i S7 z ominięciem wjazdu do Krakowa.Nowy odcinek drogi o długości 2,5 km ma klasę GP.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019