Wyszukiwałeś:

lamborghini

. Znaleziono 608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini

Spróbuj też wyszukać: Lamborghini Aventador lamborghini salon ferarri

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 437 wszystkich):

Lamborghini Miura: Młoda legenda

Włoski producent supersportowych Lamborghini na targi samochodowe w Los Angelesprzygotował koncepcyjnego następcę legendarnego modelu Miura. Jak na razieseryjna produkcja auta nie wchodzi w grę.

 

Wyścigówka Lamborghini prawie gotowa

Producent włoskich supersamochodów - Lamborghini kontynuuje pracerozwojowe nad modelem Gallardo Super Trofeo. Super Trofeo jest jedynym autem znapędem na czetery koła w świecie sportów motorowych, tworzonym tylkoprzez jednego producenta. Jest to realizacja celu Lamborghini do zapewneniasobie miana najszybszej indywidualnej marki na świecie.

 

Kompozyty przyszłością Lamborghini

JEC Composites to organizacja skupiająca wokół siebie firmy, osoby iinstytucje zainteresowane rozwojem i implementacją rozwiązań technicznychzwiązanych z materiałami kompozytowymi. Gościem honorowym ostatniejeuropejskiej wystawy JEC, było Lamborghini.

 

Lamborghini zastrzegło nowa nazwę

Wszystko wskazuje na to, że powoli potwierdzają się informacjemówiące o nowym modelu Lamborghini, który ma zadebiutowaćpodczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Pekinie. Otokolejny dowód.

 

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

Specjalne Lamborghini na 50-te urodziny

W przyszłym roku legendarna marka Lamborghini będzie obchodzić swoje 50-teurodziny. Aby uczcić ten fakt producent aut z Sant'a Agata zamierzaprzedstawić światu nowy, jubileuszowy model.

 

Lamborghini Veneno: Szkarada z Sant'Agata

W 1963 roku Ferruccio Lamborghini, włoski producent ciągników i traktorów postanowił rzucić wyzwanie Enzo Ferrariemu i zacząćtworzyć samochody. Od tamtego wydarzenia mija 50 lat. Lambo, aby uczcić ten dzień stworzyło Veneno. Paskudne Veneno.

 

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija sięprężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnegoegzotycznego producenta - Lamborghini.

 

Lamborghini: Urus będzie produkowany we Włoszech

Teraz mamy już oficjalny komunikat - Urus trafi do seryjnej produkcji. Samochód jest szykowany na rok 2018. Tak jak można było przewidziećSUV Lamborghini będzie produkowany we Włoszech.

 

Lamborghini Huracan STO - kilka aut trafi do Polski

Z 640 KM mocy i maksymalnym momentem obrotowym 565 Nm Lamborghini Huracàn Super Trofeo Omologata (STO) zapewni niezapomniane przeżycia z jazdy. W ciągupierwszej doby od premiery samochód zamówiło 7 klientów zPolski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023