Wyszukiwałeś:

los

. Znaleziono 448 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: los

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 358 wszystkich):

Los Angeles Auto Show - koniec sezonu nowości

Targi Motoryzacyjne Greater Los Angeles International Auto Show tak naprawdęweszły do grona liczących się imprez motoryzacyjnych dopiero przed rokiem. Dotego czasu dość długo znajdowały się w cieniu targów NAIASodbywających się w styczniu każdego roku.

 

Kalifornijskie debiuty

Właśnie trwa Los Angeles Auto Show, czyli targi motoryzacyjne, którerozpoczęły się 19 listopada, zatem dokładnie dziś, jednak dla prasy trwająone już od 17 dnia miesiąca. Przedstawiamy Wam listę najważniejszych premieri debiutów, którą mają i będą miały miejsce w MieścieAniołów.

 

Targi samochodowe w Los Angeles

Po dwóch dniach prasowych dziś już oficjalnie startują targisamochodowe w „Mieście Aniołów”. To trzecia tak ważnaimpreza w Stanach Zjednoczonych obok targów w Nowym Yorku oraz tych najważniejszych w Detroit, gdzie pojawiaj się większość producentówaut. 

 

Elektryczny Chevrolet Spark zadebiutuje w Los Angeles

Pod koniec miesiąca na targach motoryzacyjnych w Los Angeles Chevroletzaprezentuje produkcyjną wersję elektrycznego Sparka. Spark EV ma dostarczaćmoc ok. 114 KM.

 

Jaguar F-Type coupe zadebiutuje w Los Angeles

Marka spod znaku kota w zeszłym roku na targach w Paryżu zaprezentowałafenomenalny kabriolet model F-Type. Teraz czas na wersję zamkniętą, coupe zadebiutuje w tym miesiącu na targach w Los Angeles.

 

Nowe Legacy coraz bliżej

W przyszłym roku mija 25-lecie pojawienia się na rynku Subaru Legacy iniewykluczone, iż dla uczczenia tej rocznicy japońska marka wypuściszóstą już generację modelu. Póki co, już niebawem na wystawiew Los Angeles zadebiutuje Subaru Legacy Concept.

 

Motoryzacyjna bitwa o Midway

W historii II wojny światowej Bitwa o Midway to punkt zwrotny w wojnie naPacyfiku rozgrywanej pomiędzy siłami USA i Japonii. Teraz nikt o Midway niewalczy, ale owym Midway przez najbliższe dni będzie świat motoryzacji. Otonajciekawsze premiery odbywających się równolegle targówmotoryzacyjnych w Tokio i Los Angeles.

 

Trzy nowe Porsche na salonie w Los Angeles

Salon Los Angeles Auto Show już za tydzień. Producenci zdradzają corazwięcej informacji o planowanych tam prezentacjach. Wiemy już, co pokażePorsche.

 

Honda HR-V oficjalnie zadebiutowała w Los Angeles

Amerykanie już wiedzą, co oferuje nowa Honda HR-V. Na salonie samochodowym wLos Angeles kompaktowy crossover Hondy został zaprezentowany w oficjalnej,produkcyjnej wersji.

 

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych modeli

Targi motoryzacyjne w  Los Angeles to impreza ukierunkowana główniena rynek amerykański. A do tego samochody debiutujące na targach Los Angeles to modele znaczące również dla Europy.  Prezentujemysiedem najciekawszych premier targów Los Angeles 2015.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022