Wyszukiwałeś:

lpg X

autogaz X

gaz X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg autogaz gaz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Seaty z instalacją LPG

Seat dołączył do grona tych producentów, którzy będą walczyćo klienta również za pomocą wersji z fabrycznie montowaną instalacjąLPG. Na autogaz będą mogły być napędzane niemal wszystkie modele, jakie sądostępne w gamie hiszpańskiej marki.

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Oto najlepsi w branży LPG

Znamy już rozstrzygnięcia pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu"Napęd Nowej Ery", w której nagradzane są najlepszysamochód zasilany LPG, instalacja, innowacja i niezrzeszona stacjaoferująca autogaz.

 

Oszczędnie, ale z problemami

W czasach, gdy ceny paliwa dobijają kolejnych rekordów, do łaskwracają ponownie instalacje LPG. Jednak oszczędna jazda to jedna stronamedalu. Drugą są wieczne problemy, które czasami mogą pociągnąć zasobą dodatkowe koszty eksploatacyjne.

 

Opel Adam na LPG

W ofercie Opla niebawem pojawi się model Adam, który będzie dostosowanyfabrycznie do zasilania gazem LPG. Ta wersja małego Opla będzie w staniepokonać bez zatrzymywania dystans ok. 1200 kilometrów.

 

Opel Mokka na gaz

Oferta Opla Mokki powiększy się o wersję zasilaną płynnym gazem LPG. Cenętego wariantu kompaktowego SUV-a Opla poznamy w grudniu, wówczas teżauto będzie można zamawiać u dealerów.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Auta z LPG - wciąż mamy obawy

Choć eksploatacja samochodu z instalacją LPG pozwala zaoszczędzić nawet do40 proc. kosztów na każdy kilometr w stosunku do aut z silnikamibenzynowymi, wciąż takie rozwiązanie budzi u wielu kierowcówróżne obawy. Czy słusznie?

 

Ceny paliw w dół, najbardziej LPG

Ciąg dalszy dobrych informacji dla kierowców. W tym tygodniu po razkolejny na stacjach paliwowych można zauważyć obniżki cen. Na lidera w tymspadku cen tym razem jednak wybiło się autogaz.

 

Już 3 mln aut z LPG na polskich drogach

Popularność aut napędzanych autogazem nie tylko nie maleje, co wciążrośnie w szybkim tempie. Coraz więcej Polaków decyduje się na montażinstalacji LPG do nowych aut, a także do samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lpg autogaz gaz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019