Wyszukiwałeś:

napęd

. Znaleziono 477 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: napęd

Spróbuj też wyszukać: napęd peugeot 3008 napęd honda crv napęd skoda oktawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 291 wszystkich):

Najpopularniejsze hybrydowe SUV-y w Polsce

Popularność SUV-ów w ostatnich latach stale rośnie, podobnie jak corazchętniej wybierane są auta z napędem hybrydowym. Które hybrydowe SUV-ysą w Polsce najpopularniejsze?

 

Najpopularniejsze miejskie auta hybrydowe

Samochody hybrydowe to bardzo dobre rozwiązanie do miasta, o czym w Polsceprzekonało się już wielu spośród 90 tys. kierowców.Które modele są najpopularniejsze?

 

Elektryczny napęd Volkswagena ID.3

Ponad 200 koni mechanicznych w silniku, który mieści się w sportowej torbie? Tak właśnie wygląda napęd nowego elektrycznego Volkswagena ID.3.

 

Napęd quattro Audi ma już 40 lat

Można powiedzieć, że „quattro” znaczy „Audi”, a„Audi” znaczy „quattro”. Ten właśnie rodzaj napęduna cztery koła od 40 lat jest jednym z filarów marki z Ingolstadt.

 

Audi Q5 po face liftingu

Odświeżone Audi Q5 otrzymało zmieniony wygląd oraz nowość w skali światowej – tylne lampy w technologii OLED. Oprócz tego pojawiłsię nowy napęd dla modelu 40 TDI.

 

Suzuki Swift Hybrid ? nowy napęd hybrydowy

Suzuki Swift po face liftingu zyskuje odświeżony wygląd nadwozia, ale przedewszystkim pod maskę trafi zmodyfikowany napęd typu mild hybrid.

 

Elektryczny napęd 4x4 w hybrydach - jak to działa?

Od niemal 20 lat Toyota i Lexus stosują w swoich samochodach hybrydowychelektryczny napęd 4x4. To dobra okazja, by przyjrzeć się detalom systemuopracowanego przez japońskich inżynierów.

 

Toyota uruchomiła w Polsce Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych

Podstawowym zadaniem działu jest wykonywanie testów komponentówwykorzystywanych w elektrycznych przekładniach hybrydowych. Dzięki inwestycjio wartości 19 mln zł fabryka będzie mogła nawiązywać współpracę zpolskimi i europejskimi dostawcami części do napędów hybrydowych.

 

Volkswagen Touareg R to hybryda plug-in. Znamy już cenę

Nowy Volkswagen Touareg R ma hybrydowy napęd o mocy 462 KM, napęd na czterykoła i może uciągnąć przyczepę o masie do 3,5 tony. Ile to wszystkokosztuje? Całkiem sporo.

 

Hyundai Kona Electric po face liftingu

Hyundai przeprowadził face lifting elektrycznego SUV-a Hyundai Kona Electric.Zmienił się głównie wygląd, natomiast napęd pozostał ten sam.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020