Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

+ 2 X

. Znaleziono 155 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai +2

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai +2 wymiary nissan primera nissan qashqai +2 opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Nissan Qashqai na polskich drogach! - ceny i pierwsze zdjęcia

W dniu dzisiejszym w Warszawie odbywa się polska premiera nowego NissanaQashqai. Na miejscu jest nasz reporter, dzięki któremu u nas możecie Państwojako pierwsi zobaczyć ten japoński model na polskich drogach.

 

Nissan Qashqai z dwulitrowym dieslem

W fabryce Nissana w Sunderland rusza właśnie produkcja modelu Qashqaiwyposażonego w silnik 2,0 dCi. Auta z tą jednostką, skonstruowaną w ramachsojuszu Nissan-Renault, mają stanowić ponad 25% sprzedaży najnowszegokompaktowego crossovera japońskiej marki.

 

Nissan Qashqai najbezpieczniejszy

Nissan Qashqai to obecnie najlepszy samochód pod względem ochrony dorosłychpasażerów jak i dzieci. Tak przynajmniej wynika z najnowszych testówEuroNCAP, w których crossover Nissana zdobył najwyższą liczbę punktów wponad dziesięcioletniej już historii tej organizacji.

 

Nagroda i większa produkcja Qashqaia

Ogromne zainteresowanie modelem Nissan Qashqai zmusiło władze japońskiejfirmy do zainwestowania kolejnych milionów funtów w celu zwiększeniaprodukcji. Pierwszą nagrodę otrzymał też Qashqai z silnikiem wysokoprężnym2.0 dCi.

 

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Nissan Qashqai produkowany 24 godziny na dobę

Nissan uruchomił nocną zmianę w należących do firmy zakładach wSunderland, rozpoczynając tym samym produkcję w trybie 24-godzinnym.Wprowadzenie trzeciej zmiany było podyktowane chęcią zaspokojenia popytu nacrossovera Qashqai.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nissan Qashqai w specjalnej wersji I-Way

Nissan Qashqai, lider segmentu crossoverów, a także najlepiejsprzedający się obecnie Nissan na europejskim rynku, będzie teraz oferowany wlimitowanej wersji I-Way, która wyróżniać się będzie przedewszystkim nowym systemem nawigacji.

 

Nissan Qashqai: crossover po zmianach

Prekursor i lider segmentu miejskich kompaktów - Nissan Qashqai - musisię mierzyć z coraz to liczniejszą konkurencją rynkową. Dlatego teżkonieczne są zmiany, które mają zapewnić mu utrzymanie tej przewaginad rywalami. Na rynek wchodzi właśnie Qashqai po modernizacji.

 

Już jest! Oto nowy Nissan Qashqai

Mamy pierwsze zdjęcia oraz garść informacji nt. najnowszej, drugiej generacjiNissana Qashqai. Zmieniona dość gruntowanie stylistyka nadwozia pluswykończenie wnętrza na wyższym poziomie mają pozwolić Qashqaiowi utrzymaćpozycję lidera w segmencie crossoverów. Aby jednak kupić ten model,musimy wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości. Na rynku nowy NissanQashqai pojawi się w lutym przyszłego roku.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021