Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

spalanie X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai spalanie

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai 1 6

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Nissan Tiida: Nie szata zdobi auto

Nissan od pewnego czasu przeprowadza dość rewolucyjną zmianę w swojej gamiemodelowej. Po pierwsze, do lamusa odeszły popularne i typowe dla rynku modele,takie jak Almera i Primera. Po drugie, nie pojawili się w ich miejscebezpośredni następcy, bo trudno za takich uznać modele Note czy Qashqai. Ijedynie Tiida stara się wypełnić powstałą lukę, choć i w tym przypadkuciężko to auto jednoznacznie zaszufladkować.

 

Mitsubishi ASX: Outlander w wersji light

Zadanie przed jakim stanął nowy crossover Mitsubishi było jasne. ASX maspenetrować niszę, w której od kilku lat świetnie radzi sobie NissanQashqai. Przy okazji licząc na to, że uda mu się delikatnie utrzeć nosarodzimemu rywalowi.

 

Nie tylko elektryczne są "eco"?

Pojawiające się w sprzedaży kolejne elektryczne samochody niewątpliwie sąekologiczne, nie emitują niemal w ogóle zanieczyszczeń, a kosztypodróży są minimalne. Jednak wcale nie są one skazane na sukces, a toze względu na to, że napędzane benzyną bądź olejem napędowym tradycyjnemodele stają się również coraz bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Nissan Micra w najnowszej odsłonie

Japoński producent zaprezentował najnowszą generację Micry, od razupodkreślając, że jest to jedynie facelifting. Na pokładzie oprócznowej stylistyki znajdziemy również nowe rozwiązania technologiczne.

 

Już jest! Oto nowy Nissan Qashqai

Mamy pierwsze zdjęcia oraz garść informacji nt. najnowszej, drugiej generacjiNissana Qashqai. Zmieniona dość gruntowanie stylistyka nadwozia pluswykończenie wnętrza na wyższym poziomie mają pozwolić Qashqaiowi utrzymaćpozycję lidera w segmencie crossoverów. Aby jednak kupić ten model,musimy wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości. Na rynku nowy NissanQashqai pojawi się w lutym przyszłego roku.

 

Renault Kadjar już w Polsce. Ceny od 79 900 zł

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, czyli SUV, został kilka lat temurozparcelowany na kilka mniejszych subsegmentów. Do coraz bardziejzatłoczonego segmentu Nissana Qashqai czy Kia Sportage dochodzi właśnieRenault Kadjar, który właśnie wjeżdża na polskie drogi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan qashqai spalanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021