Wyszukiwałeś:

obiekty

. Znaleziono 1047 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1025 wszystkich):

100-letni wiadukt przejezdny

Od połowy lipca kierowcy mogą przejechać przebudowanym 100-letnim wiaduktemdrogowym w miejscowości Człopa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 177 (woj.zachodniopomorskie).

 

Zaawansowane prace na obwodnicy Nowej Soli

Na budowanej obwodnicy Nowej Soli, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi ekspresowej S3, trwają zaawansowane prace. Wykonano już ponad80 procent robót na 15,2 km odcinku trasy. Droga ma być gotowa już za 4miesiące.

 

Poznań: Kolejne wiadukty do remontu

Na początku czerwca bieżącego roku został oddany do użytku ostatni wiaduktremontowany w ramach unijnego projektu obejmującego obiekty w ciągudróg krajowych nr 5 i 11 w Poznaniu. To jednak nie koniecremontów, kolejne wiadukty będą modernizowane z budżetu miasta.

 

Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku nowychmostów nad Odrą i Regalicą, które znalazły się w ciągu drogikrajowej nr 31. Budowa nowych przepraw w ciągu ulicy Autostrada Poznańskakosztowała około 83,44 mln zł.

 

Lotos, Orlen i Shell zbudują MOP-y przy A2 i A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła wreszcieprzetarg na wybór operatorów Miejsc Obsługi Podróżnych,które mają powstać przy autostradach A2 Stryków – Konin iA4 Katowice – Wrocław. Zwycięzcami przetargu zostały firmy Lotos, Orleni Shell.

 

Rozbierają Syrenkę

Po czterech latach użytkowania, wojskowy most zwany „Syrenką”właśnie jest rozbierany. Tymczasowa przeprawa w ciągu Trasy Toruńskiejzostała ustawiona przez Zarząd Dróg Miejskich w celu połączeniawęzła Marywilska z węzłem Modlińska. Cały odcinek trasy ekspresowej S8Modlińska-Marki będzie zrealizowany na wiosnę 2012 roku.

 

GDDKiA: autostrada A1 Świerklany - Gorzyczki zgodnie z planem

GDDKiA zapewnia, że budowa autostrady A1 Świerklany - Gorzyczki jestprowadzona zgodnie z pozwoleniem na budowę zatwierdzonym przez wojewodęśląskiego. Nie może być zatem mowy o zagrożeniu budowlanym - chodzi oobiekt mostowy, co do którego uwagi ma wykonawca Alpine Bau.

 

Coraz więcej Miejsc Obsługi Podróżnych

Na drogowej mapie Polski powstaje jest coraz więcej Miejsc ObsługiPodróżnych, które stanowią bardzo ważny element sieci drogowej.GDDKiA planuje do końca 2011 roku przeprowadzić trzy nowe odrębnepostępowania przetargowe na budowę Miejsc Obsługi Podróżnych. Każde postępowanie obejmie wszystkie obiekty MOP kat. II, czyli wyposażone wstacje paliw i kat. III ze stacjami oraz miejscami noclegowymi, zlokalizowane wciągu danej autostrady.

 

Remont wiaduktów w w Sosnowcu

Rozpoczął się remont wiaduktów w ciągu ul. Baczyńskiego w Sosnowcu.Remont obejmuje trzy obiekty inżynierskie. Prace remontowe polegać będą naczęściowym rozebraniu istniejących wiaduktów, remoncie słupówi filarów oraz ich odbudowy. Mając na uwadze zminimalizowanie utrudnieńruchowych przyjęto rozwiązania projektowe i technologiczne  ingerujące wnajmniejszym stopniu w przepustowość drogi ekspresowej nr 86 i ul.Baczyńskiego, między innymi poprzez wykonywanie prac w etapach.

 

Warszawa: Trasa Łazienkowska bez zjazdów na Żoliborz i Wilanów

Trwający od połowy ubiegłego roku remont estakad Trasy Łazienkowej w tenweekend obejmie kolejne obiekty. Dzisiaj (tj. w sobotę) ok. godz. 22.00wyłączone z ruchu zostaną estakady zjazdowe prowadzące od strony PragiPołudnie w kierunku Żoliborza i Wilanowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022