Wyszukiwałeś:

obwodnica X

koszalina X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica koszalina

Spróbuj też wyszukać: mapa s-6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Przetarg na dokumentację zachodniopomorskich obwodnic

Zostały ogłoszone przetargi na dokumentację dla obwodnicy Koszalina i Sianowaoraz obwodnicy Wałcza w województwie zachodniopomorskim.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Projektowanie drogi S6 będzie kontynuowane

GDDKiA O/Szczecin ogłosi przetargi na wykonanie koncepcji programowych dladrogi S6 na odcinku Goleniów – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem istniejącej obwodnicy Nowogardu i projektowanej obwodnicyKoszalina i Sianowa). Łącznie opracowywane będą koncepcje dla 161kilometrowego odcinka drogi ekspresowej.

 

Projekt obwodnicy Koszalina i Sianowa

Drogowcy zaprezentowali plany sytuacyjne obwodnicy Koszalina i Sianowa w ciaguS6. W prezentowanych planach mogą zostać wykonane jeszcze drobne korektyjeżeli chodzi o obszar węzłów drogowych, przebieg trasy już niebędzie podlegał zmianom.

 

Powstaje śródmiejska obwodnica Koszalina

Trwają intensywne prace przy budowie trzeciego etapu śródmiejskiejobwodnicy Koszalina. Łączna długość obwodnicy miejskiej wyniesie prawie 12km. Zapewni ona sprawne połączenie z drogą krajową nr 11 i DK6. Inwestycjęrealizuje firma Eurovia.

 

Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Ogłoszono przetargi na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 w województwiezachodniopomorskim od Goleniowa do Koszalina. Dzięki tej drodze skrócisię dojazd do nadmorskich miejscowości, mocno utrudniony zwłaszcza w okresiewakacyjnym.

 

Przetarg na kolejne kilometry S6

Przyspieszyła realizacja projektu budowy drogi ekspresowej S6 od Goleniowa doobwodnicy Koszalina. Dziś ogłoszono przetargi na kolejne 53 kilometry tejdrogi.

 

Umowy na S6 od Goleniowa do Koszalina w komplecie

GDDKiA podpisała umowy na ostatnie brakujące fragmenty drogi ekspresowej S6 zGoleniowa do Koszalina. Kontrakty zawarto na odcinek Kołobrzeg Zachód -Ustronie Morskie.

 

Obwodnica Koszalina i Sianowa - otwarto oferty

Są już znane oferty, które wpłynęły w związku z przetargiem nabudowę obwodnicy Koszalina i Sianowa, która powstaje w ciągu drogi S6wraz z odcinkiem od węzła Balice do węzła Koszalin Zachód w ciągudrogi S11.

 

Droga S6 - rusza budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa

Szczeciński oddział GDDKiA zawarł kontrakt na budowę obwodnicy Koszalina iSianowa. Inwestycję zrealizuje konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure S. A.i POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica koszalina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018