Wyszukiwałeś:

ofiar

. Znaleziono 363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ofiar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 324 wszystkich):

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Przebudowa Ronda Ofiar Katynia

W marcu rozpocznie się jedna z najważniejszych inwestycji komunikacyjnych wKrakowie - przebudowa ronda Ofiar Katynia w północno-zachodniej częścimiasta.  Koszt przebudowy wyniesie ok 121 mln zł.

 

Zmiany organizacji ruchu w Krakowie

W nocy z 15 na 16 czerwca rozpoczął się kolejny etap prac na Rondzie OfiarKatynia, który potrwa 2,5 miesiąca. Wprowadzona została nowaorganizacja ruchu. Natomiast od czwartku (17 czerwca) zmiany wystąpiąrównież w związku z drugim etapem rozbudowy ul. Surzyckiego - Botewa.

 

Narodowy eksperyment: „Weekend bez Ofiar”

19 lipca o 12.00 we wszystkich oddziałach Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad w całej Polsce odbyły się konferencje prasowe, naktórych zaprezentowano szczegóły przedsięwzięcia nazwanegoNarodowym Eksperymentem Bezpieczeństwa. Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa„Weekend bez Ofiar” to ogólnopolska akcja podnosząca wiedzęi świadomość użytkowników dróg na temat bezpieczeństwa. Pozainstytucjami państwowymi i mediami, wezmą w niej udział równieżużytkownicy dróg: kierowcy, piesi i rowerzyści.

 

Czy w weekend może nie być ofiar?

Weekendy, zwłaszcza te sierpniowe, to najbardziej tragiczne dni, jeśli chodzio liczbę zabitych na polskich drogach. Stąd właśnie takie trzy dni zostaływybrane na ogólnokrajową akcję Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa"Weekend bez Ofiar", której głównym celem jestzwrócenie uwagi kierujących na problem bezpieczeństwa na naszychdrogach.

 

Budowa Ronda Ofiar Katynia na finiszu

Przebudowa Ronda Ofiar Katynia w Krakowie dobiega końca. Postępy na poziomie 0i +1 kierowcy mogą obserwować przy każdym przejeździe przez ten węzeł.Trudniej zauważyć zaawansowanie prac na poziomie -1 czyli w tunelach na ciągual. Armii Krajowej – ul. Jasnogórska. Tymczasem tunele są jużprzygotowane do wylewania betonowych nawierzchni jezdni a na dniachrozpoczynają się prace wykończeniowe.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Rondo Ofiar Katynia do dyspozycji kierowców

Od 15 listopada otwarte są tunele pod rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Terazten kluczowy dla Krakowa węzeł komunikacyjny będzie już w całości oddanydo dyspozycji kierowców. 90 – metrowe tunele leżące na liniipółnoc – południe ułatwią wjazd do Krakowa od strony Olkusza idrogi krajowej nr 94, a także bezkolizyjny wyjazd z miasta w kierunkupółnocnym.

 

Rondo Ofiar Katynia ? Liderem Małopolski

Rondo Ofiar Katynia w Krakowie otrzymało tytuł Lidera Małopolski.Wyróżnienie przyznało Stowarzyszenie Gmin i PowiatówMałopolski, w dwunastym konkursie „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku wMałopolsce – Lider Małopolski 2011”.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019