Wyszukiwałeś:

orlando

. Znaleziono 120 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: orlando

Spróbuj też wyszukać: chevrolet orlando orlando chevrolet szewrolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowysamochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedłczas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnymparkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Chevrolet Orlando w roli Ski busa

Od kilku tygodni w górach trwa zima pełną gębą. Z tej okazjipostanowiliśmy zabrać naszego długodystansowego Chevroleta Orlando nakrótki wypad na stok.

 

Orlando na przeglądzie

Długi dystans, na jakim wciąż w naszej redakcji przebywa jeszcze ChevroletOrlando, to nie tylko wyjazdy, testowanie, sesje zdjęciowe, przygotowywaniemateriałów video etc. Zdarzają się także obowiązkowe wizyty wserwisach. Tym razem nadszedł czas na przegląd techniczny związany zprzejechaniem już przez naszego testowego Chevroleta dystansu 30 tys.kilometrów.

 

Chevrolet Orlando: Czas pożegnania

Pisząc te słowa nie ma już na naszym redakcyjnym parkingu Chevroleta Orlando,który spędził razem z nami dokładnie 3 miesiące. W tym czasiepokonaliśmy nim prawie 22 tys. kilometrów, zaliczyliśmy jeden testporównawczy, dwie wizyty w serwisie i... choć chcielibyśmy, to taknaprawdę nie mamy do czego się przyczepić.

 

Chevrolet Orlando ze źle zamontowanymi siedzeniami

Musisz uważać, jeśli posiadasz siedmiomiejscowego Chevroleta Orlando z rokumodelowego 2012. Siedzenia z trzeciego rzędu mogą być źle zamontowane.

 

Chevrolet Orlando lepszy niż oddział położniczy

Chevrolet Orlando to auto rodzinne, które spełnia wszystkie wymagania, jakie potrzebuje duża rodzina. Jednak nikt nie przypuszczał, że Orlando może aż tak wpisać się w kanon auta rodzinnego.

 

Chevrolet: Instalacja LPG do Orlando i Cruze'a za 1zł

Chevrolet przygotował specjalną ofertę dla osób szukającychsamochodów z możliwością instalacji LPG. Od teraz można wyposażyćmodel Cruze lub Orlando w instalację gazową.

 

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Łącznie prawie 500 egzemplarzy dwóch modeli Chevrolera - Cruze iOrlando - zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów amerykańskiejmarki w celu usunięcia możliwej usterki.

 

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Ponad 2,5 tys. właścicieli łącznie dwóch modeli marki Chevrolet -Cruze i Orlando - otrzyma zaproszenie do stawienia się w autoryzowanychserwisach na terenie całego kraju. Powodem możliwe problemy z układemhamulcowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023